Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Всеукраїнський урок місцевого самоврядування

Posted 20 12 17

З метою підвищення іміджу місцевого самоврядування серед громадян, поширення ідей децентралізації, формування освітнього простору Нової української школи та підвищення політичної грамотності учнів Асоціація міст України 19 грудня 2017 року провела у веб-форматі Всеукраїнський урок місцевого самоврядування, у якому брали участь представники учнівського самоврядування із 600 закладів загальної середньої освіти України, серед яких і учні м. Прилуки: гімназії №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна, спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №6 з поглибленим вивчення інформаційних технологій, загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №10.

Урок був проведений у форматі діалогу за участю Павла Хобзея, заступника Міністра освіти і науки України, віце-прем'єр міністра України, Міністра регіонального розвитку, державного будівництва та ЖКХ України Геннадія Зубка, виконавчого директора Асоціації міст України Олександра Слобожана.

Захід проведено в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ за підтримки USAID, у співпраці з Американським домом у Києві.