Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Благодійна акція «Подаруй воїну свято!»

Posted 22 12 17

Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися,

але будь-хто з нас без Батьківщини – ніщо.

В.О.Сухомлинський

19 грудня 2017 року в дошкільному навчальному закладі №8, центрі В.О.Сухомлинського до Дня Святого Миколая пройшла благодійна акція "Подаруй воїну свято!", в якій взяли участь вихованці закладу разом з батьками. Небайдужі родини приносили цукерки, печиво, чай та інші солодощі для наших захисників, бо такий подарунок стане часткою подяки нашим воїнам від вдячних українців та створить святковий настрій бійцям в суворих умовах війни на передовій. Окрім цього, було зібрано крупи, консервацію та засоби особистої гігієни. Та головними подарунками були, звичайно ж, обереги та малюнки дітей, які обов'язково зігріють душу захисникам. Усі новорічні гостинці від вихованців були передані ГО "Патріот Прилуки", які напередодні свята вирушили в зону АТО до наших воїнів.

Керівництво ДНЗ №8, центру В.О.Сухомлинського вдячні небайдужим родинам, які не залишились осторонь та взяли активну участь у цій акції.

 Відповідно до рішення міської ради (44 сесія 7 скликання) від 26.06.2018 №3 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Прилуки» із змінами, унесеними рішенням міської ради (48 сесія 7 скликання) від 26.10.2018 №8 управління освіти Прилуцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посад директорів ЗЗСО №№ 5, 6, 14