Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Благодійна акція «Подаруй воїну свято!»

Posted 22 12 17

Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися,

але будь-хто з нас без Батьківщини – ніщо.

В.О.Сухомлинський

19 грудня 2017 року в дошкільному навчальному закладі №8, центрі В.О.Сухомлинського до Дня Святого Миколая пройшла благодійна акція "Подаруй воїну свято!", в якій взяли участь вихованці закладу разом з батьками. Небайдужі родини приносили цукерки, печиво, чай та інші солодощі для наших захисників, бо такий подарунок стане часткою подяки нашим воїнам від вдячних українців та створить святковий настрій бійцям в суворих умовах війни на передовій. Окрім цього, було зібрано крупи, консервацію та засоби особистої гігієни. Та головними подарунками були, звичайно ж, обереги та малюнки дітей, які обов'язково зігріють душу захисникам. Усі новорічні гостинці від вихованців були передані ГО "Патріот Прилуки", які напередодні свята вирушили в зону АТО до наших воїнів.

Керівництво ДНЗ №8, центру В.О.Сухомлинського вдячні небайдужим родинам, які не залишились осторонь та взяли активну участь у цій акції.

Анонси подій 

До уваги педагогічних працівників закладів освіти м. Прилуки!

27 серпня 2018 року на базі гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна відбудуться секційні засідання міських методичних об'єднань педагогічних працівників (за окремим графіком).

29-30 серпня 2018 року відбудеться серпневий освітянський Форум педагогічних працівників м. Прилуки «Нова українська школа: практична реалізація Концепції», в рамках якого будуть проведені такі заходи:

29 серпня 2018 року о 9.00 годині на базі Центру творчості дітей та юнацтва – навчально-методична конференція для вчителів початкової освіти, учителів іноземної мови, які викладають у початковій школі, заступників директорів з навчально-виховної роботи, які координують роботу початкової ланки, практичних психологів закладів загальної середньої освіти, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

30 серпня 2018 року о 9.00 годині на базі Центру творчості дітей та юнацтва – розширене засідання колегії управління освіти за участю директорів закладів освіти, їхніх заступників, керівників ММО, голів профспілкових комітетів закладів освіти.

Запрошуємо педагогічних працівників стати активними учасниками даних заходів!