Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Профіквест: «Пізнай світ професій» для школярів у службі зайнятості

Posted 4 3 19

Про те, як не розгубитися в безмежному світі професій і обрати фах, який буде до вподоби та який заклад обрати, щоб здобути відповідну спеціальність, говорили фахівці з профорієнтації Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості під час проведеного пізнавально-розважального заходу. Квест-гра «Пізнай світ професій!» була організована для 15 старшокласників Прилуцької гімназії № 5.

Під час заходу учні познайомилися з основними етапами побудови кар’єри, попередньо визначилися з власними інтересами, уподобаннями та з’ясували схильність до тієї чи іншої галузі науки. Школярі з великим задоволенням розгадували профорієнтаційні ребуси, філворди та виконували завдання квесту, які пов’язані одне з одним. В ході гри вони опрацювали папки з описами професій муляра, маляра, кухонного робітника, продавця, касира торгівельного залу, лікаря, електрогазозварника та ін.

Фахівці служби зайнятості також розповіли молоді про стан ринку праці, вимоги, що пред’являються до сучасного працівника, актуальні вакансії в регіоні та запроваджені інновації в роботі служби зайнятості.

«Подібні заходи сприяють майбутній зайнятості молоді після завершення навчання, адже шлях професійного становлення випускника починається із всебічної поінформованості про потреби ринку праці та активні дії, які проявить молода людина під час пошуку роботи», – відзначила психолог школи Інна Садова.

 Відповідно до рішення міської ради (44 сесія 7 скликання) від 26.06.2018 №3 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Прилуки» із змінами, унесеними рішенням міської ради (48 сесія 7 скликання) від 26.10.2018 №8 управління освіти Прилуцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посад директорів ЗЗСО №№ 5, 6, 14