Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Засідання колегії управління освіти

Posted 28 2 19

27 лютого 2019 року в залі управління освіти відбулося засідання колегії управління освіти Прилуцької міської ради. В роботі колегії взяли участь заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Романова Н.А., заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Фесенко Т.М., депутат Прилуцької міської ради Назім В.І.

Романова Н.А. у своєму виступі звернула увагу на питання щодо престижності робочих спеціальностей та важливості інформування учнів про систему професійно-технічної освіти, реформування в галузі освіти, реалізацію інклюзивного напрямку, безпеку дітей на дорозі тощо.

Фесенко Т.М. зосередила увагу членів колегії та керівників закладів освіти на питаннях про фінансову децентралізацію; роботу медичних сестер у закладах; освоєння коштів, виділених на заміну вікон; охоплення дітей гарячим харчуванням; необхідність виділення додаткових коштів на підвищення фахового рівня педагогів шляхом участі у методичних семінарах та тренінгах обласного та всеукраїнського рівня тощо.

 

Відповідно до повістки денної були розглянуті такі питання:

1. Про роботу управління освіти міської ради із зверненнями громадян та інформаційними запитами.

Доповідач: Ходюк В.Г., заступник начальника управління освіти 

2. Про стан роботи з організації поглибленого та профільного вивчення предметів.

Доповідач: Колошко О.П., головний спеціаліст управління освіти 

3. Про дотримання державних вимог до змісту, обсягу навчальних програм та рівня компетентностей учнів початкової школи з трудового навчання та інформатики в ЗЗСО № 12, 14.

Доповідач: Колошко О.П., головний спеціаліст управління освіти 

4. Про дотримання державних вимог до змісту, обсягу навчальних програм та рівня компетентностей учнів з математики ЗОШ І-ІІІ ступенів №7.

Доповідач: Колошко О.П., головний спеціаліст управління освіти 

5. Про підсумки міського етапу огляду-конкурсу Стану умов охорони праці і техніки безпеки в закладах освіти міста в 2018 році.

Доповідачі: Заголій Т.С., голова МК Профспілки працівників освіти

Гуляєва Т.М., спеціаліст І категорії управління освіти 

У «різному» були обговорені такі питання:

  • Про посилення контролю за організацією харчування дітей в закладах освіти.

Гуляєва Т.М., спеціаліст І категорії управління освіти 

  • Про зміну термінів весняних канікул.

Колошко О.П., головний спеціаліст управління освіти 

Секретар колегії Огорілко І.М.

 Відповідно до рішення міської ради (44 сесія 7 скликання) від 26.06.2018 №3 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Прилуки» із змінами, унесеними рішенням міської ради (48 сесія 7 скликання) від 26.10.2018 №8 управління освіти Прилуцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посад директорів ЗЗСО №№ 5, 6, 14