Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Засідання колегії управління освіти

Posted 28 2 19

27 лютого 2019 року в залі управління освіти відбулося засідання колегії управління освіти Прилуцької міської ради. В роботі колегії взяли участь заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Романова Н.А., заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Фесенко Т.М., депутат Прилуцької міської ради Назім В.І.

Романова Н.А. у своєму виступі звернула увагу на питання щодо престижності робочих спеціальностей та важливості інформування учнів про систему професійно-технічної освіти, реформування в галузі освіти, реалізацію інклюзивного напрямку, безпеку дітей на дорозі тощо.

Фесенко Т.М. зосередила увагу членів колегії та керівників закладів освіти на питаннях про фінансову децентралізацію; роботу медичних сестер у закладах; освоєння коштів, виділених на заміну вікон; охоплення дітей гарячим харчуванням; необхідність виділення додаткових коштів на підвищення фахового рівня педагогів шляхом участі у методичних семінарах та тренінгах обласного та всеукраїнського рівня тощо.

 

Відповідно до повістки денної були розглянуті такі питання:

1. Про роботу управління освіти міської ради із зверненнями громадян та інформаційними запитами.

Доповідач: Ходюк В.Г., заступник начальника управління освіти 

2. Про стан роботи з організації поглибленого та профільного вивчення предметів.

Доповідач: Колошко О.П., головний спеціаліст управління освіти 

3. Про дотримання державних вимог до змісту, обсягу навчальних програм та рівня компетентностей учнів початкової школи з трудового навчання та інформатики в ЗЗСО № 12, 14.

Доповідач: Колошко О.П., головний спеціаліст управління освіти 

4. Про дотримання державних вимог до змісту, обсягу навчальних програм та рівня компетентностей учнів з математики ЗОШ І-ІІІ ступенів №7.

Доповідач: Колошко О.П., головний спеціаліст управління освіти 

5. Про підсумки міського етапу огляду-конкурсу Стану умов охорони праці і техніки безпеки в закладах освіти міста в 2018 році.

Доповідачі: Заголій Т.С., голова МК Профспілки працівників освіти

Гуляєва Т.М., спеціаліст І категорії управління освіти 

У «різному» були обговорені такі питання:

  • Про посилення контролю за організацією харчування дітей в закладах освіти.

Гуляєва Т.М., спеціаліст І категорії управління освіти 

  • Про зміну термінів весняних канікул.

Колошко О.П., головний спеціаліст управління освіти 

Секретар колегії Огорілко І.М.

27 серпня 2019 року. Секційні засідання міських методичних об’єднань педагогічних працівників міста 

Графік проведення секційних засідань міських методичних об’єднань педагогічних працівників міста на базі Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області

03.07.2019

Відповідно до рішення міської ради (44 сесія 7 скликання) від 26.06.2018 №3 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Прилуки» із змінами, унесеними рішенням міської ради (48 сесія 7 скликання) від 26.10.2018 №8 управління освіти Прилуцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 імені Сергія Гордійовича Шовкуна Прилуцької міської ради Чернігівської області

22.05.2019 

Відповідно до рішення міської ради (44 сесія 7 скликання) від 26.06.2018 №3 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Прилуки» із змінами, унесеними рішенням міської ради (48 сесія 7 скликання) від 26.10.2018 №8 управління освіти Прилуцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посад директорів ЗЗСО №№ 5, 6, 14