Розпочався другий етап проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Девіз ініціативи: - "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".
Сьогодні проходять змагання з волейболу серед юнаків, у якому беруть участь 7 команд закладів загальної середньої освіти №№1, 3, 5, 6, 9, 10, 12.
На заході присутні: міський голова Ольга Попенко, заступник міського голови Тетяна Пахомова, секретар міської ради Роман Гоголь, начальник управління освіти Олександр Правосуд, начальник відділу сім'ї, молоді та спорту Олена Чабак.
Змагання проходять з урахуванням вимог правового режиму воєнного стану.
![](../../attachments/Slider/84cd57ba-1061-a139-9852-841d70748962/432773229_1602050847196752_3921643960111556345_n.jpg?template=generic)
![](../../attachments/Slider/84cd57ba-1061-a139-9852-841d70748962/432773482_1602051077196729_6101577511788418473_n.jpg?template=generic)
![](../../attachments/Slider/84cd57ba-1061-a139-9852-841d70748962/432788106_1602050930530077_6285069446239790635_n.jpg?template=generic)
![](../../attachments/Slider/84cd57ba-1061-a139-9852-841d70748962/432923455_1602050923863411_6547401259795120775_n.jpg?template=generic)