Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Засідання колегії управління освіти Прилуцької міської ради

Posted 25 4 19

24 квітня 2019 року в залі управління освітивідбулося засідання колегії управління освіти Прилуцької міської ради. відповідно до повістки денної були розглянуті такі питання:

1. Про нагородження переможців Всеукраїнських конкурсів з охорони праці і техніки безпеки та на кращу первинну профспілкову організацію.

Доповідачі: Вовк С.М., начальник управління освіти

Заголій Т.С., голова МК Профспілки 

2. Про погодження складу Комітету по визначенню кандидатів на заохочення стипендією Прилуцького міського голови та путівкою на оздоровлення.

Доповідач: Вовк С.М.,

начальник управління освіти 

3. Про стан енергогосподарства в закладах освіти міста.

Доповідач: Шабада І.В.,

головний енергетик управління освіти 

4. Про створення умов щодо формування соціально-комунікативних компетентностей дітей у закладах дошкільної освіти №№ 9, 27.

 Доповідач: Лазебна Н.І.,

головний спеціаліст управління освіти 

5. Про дотримання державних вимог до змісту, обсягу навчальних програм та рівня навчальних досягнень учнів з фізичної культури в закладах загальної середньої освіти №№2, 9, 13.

Доповідач: Гуляєва Т.М.,

спеціаліст І категорії управління освіти 

6. Про функціонування внутрішньої системи якості освіти в закладах загальної середньої освіти №№ 2, 5, 7.

Доповідає: Колошко О.П.,

головний спеціаліст управління освіти

У «різному» були обговорені такі питання:

  • Про перехід закладів загальної середньої освіти на самостійну фінансово-господарську діяльність.

Вовк С.М., начальник управління освіти

  • Про оздоровлення дітей влітку 2019 року.

Сайко О.А., спеціаліст І категорії управління освіти 

У роботі колегії взяв участь Федорченко Юрій Володимирович, кандидат філософських наук, який виступив з пропозицією надання консультативних послуг закладам загальної середньої освіти на етапі підготовки та формування вищої академічної освіти.

Секретар колегії Огорілко І.М.

27 серпня 2019 року. Секційні засідання міських методичних об’єднань педагогічних працівників міста 

Графік проведення секційних засідань міських методичних об’єднань педагогічних працівників міста на базі Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області

03.07.2019

Відповідно до рішення міської ради (44 сесія 7 скликання) від 26.06.2018 №3 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Прилуки» із змінами, унесеними рішенням міської ради (48 сесія 7 скликання) від 26.10.2018 №8 управління освіти Прилуцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 імені Сергія Гордійовича Шовкуна Прилуцької міської ради Чернігівської області

22.05.2019 

Відповідно до рішення міської ради (44 сесія 7 скликання) від 26.06.2018 №3 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Прилуки» із змінами, унесеними рішенням міської ради (48 сесія 7 скликання) від 26.10.2018 №8 управління освіти Прилуцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посад директорів ЗЗСО №№ 5, 6, 14