Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Новий рік святкуємо - радість всім даруємо…

Posted 11 1 19

Новорічні свята – це час красивої, доброї казки, яка приходить в кожен будинок в кінці кожного року з настанням зимових холодів. Новий рік приносить нам надію на краще і дарує безліч подарунків. У цей час ми починаємо відчувати себе героями казки. 

З нагоди Новорічних та Різдвяних свят в закладах освіти м. Прилуки організовано цілу низку розважальних заходів.

До Дня Святого Миколая для дітей в закладах освіти міста проведені святкові програми «Із неба в Український край іде Святий Миколай». 836 дітей переглянули театральну виставу «З нетерпінням всі чекають казку від святого Миколая» в Міському Будинку культури. У ході свята діти із соціально-кризових категорій отримали подарунки. Традиційно педагогічний та учнівський колективи гімназії №5 імені В.А.Затолокіна організували благодійну акцію «Ой, хто Миколая любить» і привітали зі святом дітей з Удайцівського навчально-реабілітаційного центру.

До Новорічних свят прилуцькі дітлахи готувалися дуже ретельно: вирізали сніжинки, балеринок, ангелочків, щоб святково оформити шкільні коридори, класні кімнати, малювали плакати, із задоволенням прикрашали ялинки й актові зали, розучували новорічні вірші та пісні.

У закладах дошкільної освіти з 22 по 29 грудня 2018 року проведені святкові ранки, сценаріями яких передбачені пісні, танці, декламування віршів, розважальні ігри-змагання, конкурси для дітей та вручення подарунків від міського голови. У гості на свято завітали Дід Мороз, Снігуронька та різні казкові персонажі. Всі вихованці ЗДО з нагоди свята отримали від міського голови в подарунок солодощі.

У закладах загальної середньої освіти з 22 по 29 грудня 2019 року проведено Новорічні програми для учнів усіх вікових категорій, у ході яких були організовані конкурси, змагання, гумористичні театралізовані міні-вистави на новорічну тематику.

З нагоди Новорічних та Різдвяних свят всі діти із сімей учасників АТО/ООС отримали подарунки.

01 січня 2019 року Центральна площа міста перетворилася на Новорічну казку, яку підготували працівники Центру творчості дітей та юнацтва. Казкові герої разом з дітлахами водили хороводи, грали в ігри. У гості на свято завітали Дід Мороз, Снігуронька та інші казкові персонажі. Маленькі учасники новорічного дійства отримали солодкі подарунки.

Під час зимових канікул в закладах загальної середньої освіти міста та Центрі творчості дітей та юнацтва ,ЦНТТМ,ДЮСШ організовано проведення святкових розважальних та спортивних заходів для дітей усіх вікових категорій.

04 січня 2019 року традиційно проведені міські змагання молодших школярів з технічного моделювання.

09 січня 2019 року на базі гімназії №5 проведено військово-патріотичну спортивну гру «Сокіл» («Джура») для учнів 2-4 класів. Свій козацький дух, силу, мужність, витривалість та кмітливість перевіряли команди всіх шкіл та гімназій міста.

У рамках заходу пройшли показові виступи юних козачат козацького куреня імені І.Сірка, які демонстрували козацьку завзятість та хист, яскраві поєдинки з мужності, виконання під супровід фольклорних мотивів номерів народної пісні, що запалювали публіку козацьким духом. 

09 січня 2019 року в ЦТДЮ організовано проведення Дня кіно, у ході якого всі бажаючі мали змогу переглянути новорічні художні фільми.

11 січня 2019 року в ЦТДЮ проведено новорічний гумористичний фестиваль «Шкільна ліга сміху» . Команди від 11 закладів загальної середньої освіти підготували гумористичні міні - вистави «Якось під Новий рік…». У залі панували гумор, веселі посмішки та піднятий настрій.

У ході зимових канікул були організовані спортивні заходи (міні-футбол, веселі старти, змагання з настільного тенісу) та екскурсії до Києва та Львова. Діти відвідали кондитерську фабрику «ROSHEN», ТРЦ ДРІМ ТАУН, парк атракціонів «Галактика», Київський планетарій, Музей води, фабрику ялинкових прикрас, дитячий парк професій «Кідляндія», Національний музей дитячої іграшки, Народний театр юного глядача, Києво-Печерську лавру тощо.

Під час Новорічних та Різдвяних свят залучено до різних розважальних заходів 7035 дітей дошкільного та шкільного віку.