Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Конкурс на заміщення вакантних посад вчителів-логопедів комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Posted 23 5 18

Відповідно до рішення міської ради (42 сесія 7 скликання) від 23.04.2018 №5 «Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області Статуту ІРЦ та Наказу від 23.05.2018  №1 директора комунальної установи  «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області та з метою публічного і прозорого призначення на посади педагогічних працівників ІРЦ,  управління освіти Прилуцької міської ради оголошує конкурс на заміщення 4 вакантних посад вчителів-логопедів комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області.

Основні вимоги до кандидатів:

 • вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія»;
 • стаж роботи за фахом не менше трьох років;
 • вільне володіння державною мовою;
 • володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами;
 • знання спеціальної педагогіки, психології та методики роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

 • копію паспорта громадянина України та ідентифікаційного номеру;
 • письмову заяву про участь у конкурсі;
 • копію (копії) документа (документів) про освіту;
 • заповнений особовий листок по обліку кадрів;
 • автобіографію;
 • згоду на збір та обробку персональних даних;
 • резюме довільної форми.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Прийом та реєстрація документів від претендентів на посади вчителів-логопедів комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області здійснюється в управлінні освіти міської ради за адресою: вул. Вокзальна, 24, м. Прилуки, Чернігівська область, 17500, директором ІРЦ з 23.05.2018 по 01.06.2018.

Особа не допускається до участі в доборі кандидатів на посади вчителів-логопедів комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області у разі невідповідності вимогам, визначеним Статутом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Прилуцької міської ради Чернігівської області» та Положенням про конкурс на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області , за рішенням конкурсної комісії.

Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі в конкурсі, письмово повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше, ніж протягом трьох календарних днів з дати закінчення строку подання документів.

Дата та час проведення конкурсного відбору: 05.06.2018 о 10.00.

Конкурсний відбір передбачає розгляд документів, поданих претендентами на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області на відповідність кваліфікаційним вимогам та співбесіду з кандидатами щодо знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, основ спеціальної педагогіки та психології, діагностичних методик, володіння сучасними методами індивідуального та групового консультування, з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей, вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

Місце  проведення конкурсного відбору: актова зала управління освіти Прилуцької міської ради.