Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Знову до школи, до нових вражень, успіхів та мрій!

Posted 2 9 21

Знову до школи, до нових вражень, успіхів та мрій

 

Знову вересень ступив на наш поріг,

Святкує свято вся наша країна,

Своє майбутнє, зміну молоду

Благословляє нині Україна!

 

 

У день, коли ще яскраво світить сонце, коли розпускаються перші осінні квіти, усі учні поспішають до школи. 1 вересня шкільні подвір’я знову  наповнюються веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків і дівчат. Хоч у душі щемлять спогади про веселі ігри, незабутній відпочинок перед екраном телевізора чи комп’ютера, учні йдуть до школи, бо вона якоюсь незвіданою магією притягує до себе.

1 вересня  2021 року у всіх  прилуцьких закладах  загальної середньої освіти  організовані  святкові заходи з  нагоди Дня знань  з урахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.

Цього року за шкільні парти вперше сядуть 559 першокласників. Останній навчальний рік розпочнуть 295 одинадцятикласників.

 Святкові заходи у ЗОШ І-ІІІ ст.№2 та ліцеї №10 відвідав начальник управління освіти Олександр Михайлович Правосуд, який   висловив  слова вдячності педагогам за наполегливу працю, батьківській громадськості за розуміння та підтримку, привітав здобувачів освіти з початком начального року.

Бажаємо всій освітянській родині міста Прилуки  успіхів у процесі освоєння нового, удачі, бадьорості та здоров’я, справжньої дружби і радості відкриттів.

Світлини

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти 

 Анонси подій

 


 До Уваги!

На сайті з'явилася нова рубрика: "Робочий стіл керівника"


 Оголошення

 27 травня 2021 року о 14 00 відбудеться засідання колегії управління освіти Прилуцької міської ради. 


 Оголошення

Відповідно до чинного законодавства протягом червня 2021 року керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти звітують про свою роботу з питань статутної діяльності. Звіти керівників проводитимуться з урахуванням карантинних обмежень. (Графік звітування керівників закладів освіти в червні 2021 року).


 Оголошення

До уваги батьків, учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів позашкільної освіти!


 Лист Міністерства освіти і науки України від 25 листопада 2020 року № 1/9-654 «Щодо конференції «Synergy. IT Business & IT Education»


Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області


Презентація посібника «Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи» 


Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 01.04.2020 № 96 "Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території м.Прилуки під час карантину з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"


 Надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради в умовах карантину


 

  

Відеоролики щодо формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти

https://sf.1gb.ua/f/92bf62aef7

https://sf.1gb.ua/f/61171d8efd

https://sf.1gb.ua/f/3a2622561a

https://sf.1gb.ua/f/6100464b54

https://sf.1gb.ua/f/eba51cd334

Рекомендації та правила поведінки учнів в освітніх закладах під час карантину розроблені МОЗ України