Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Онлайн розширене засідання колегії управління освіти Прилуцької міської ради

Posted 28 8 20

27 серпня 2020 року відбулося розширене засідання колегії управління освіти. Засідання було проведене в режимі онлайн.

На розгляд колегії були винесені такі питання:

 1. «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Прилуки у 2019-2020 навчальному році та завдання на 2020-2021 навчальний рік».
 2. Про нагородження педагогічних працівників.

У роботі колегії взяли участь:

 • Шкуренко Тетяна Михайлівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
 • Правосуд Олександр Михайлович – депутат Прилуцької міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, медицини, молоді, культури, фізкультури, спорту та соціального захисту населення, директор ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 (ліцей №10);
 • Заголій Тетяна Спиридонівна – голова міського Комітету профспілки працівників освіти.

Учасниками онлайн-колегії були члени колегії управління освіти, директори закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, їхні заступники, вихователі-методисти, керівники міських методичних об'єднань, творчих груп, опорних шкіл, шкіл передового педагогічного досвіду, керівники шкільних методичних об'єднань вчителів початкових класів, голови профспілкових комітетів закладів освіти, які вийшли на зв’язок безпосередньо зі своїх закладів.

Основні тези доповіді «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Прилуки у 2019-2020 навчальному році та завдання на 2020-2021 навчальний рік» висвітлила Колошко Ольга Павлівна, в.о. начальника управління освіти. Повний текст доповіді був розісланий на заклади освіти попередньо.

В обговоренні доповіді взяли участь:

 1. Колесник Олександр Васильович – директор закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 6 (ліцей № 6).
 2. Ященко Людмила Володимирівна – директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14.
 3. Рогальова Олена Геннадіївна – директор гімназії № 1 ім. Георгія Вороного.
 4. Бондаренко Тетяна Володимирівна – директор закладу дошкільної освіти № 29.
 5. Ступак Вікторія Володимирівна – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії управління освіти міської ради.
 6. Заголій Тетяна Спиридонівна – голова міського Комітету профспілки працівників освіти.

Шкуренко Тетяна Михайлівна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, у своєму виступі привітала педагогічну спільноту міста з початком нового 2020-2021 навчального року, подякувала за оперативне включення в дистанційне навчання та успішне закінчення 2019-2020 навчального року; звернула увагу на збереження здорової психологічної обстановки у закладах освіти та побажала виважено та розумно підходити до нормативних документів щодо карантинних вимог та заходів.

За результатами розгляду питання «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Прилуки у 2019-2020 навчальному році та завдання на 2020-2021 навчальний рік» було прийняте відповідне рішенняколегії управління освіти, з проєктом якого усі учасники колегії мали можливість ознайомились попередньо.

Враховуючи онлайн-формат роботи колегії, нагородження педагогічних працівників відбудеться безпосередньо у закладах освіти.

Чернякова Світлана Миколаївна, завідувач міського методичного центру, ознайомила учасників колегії зі списком педагогів, нагороджених Почесними грамотами виконавчого комітету Прилуцької міської ради, Почесними грамотами управління освіти Прилуцької міської ради, Грамотами управління освіти Прилуцької міської ради та комітету Прилуцької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

  

Відеоролики щодо формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти

https://sf.1gb.ua/f/92bf62aef7

https://sf.1gb.ua/f/61171d8efd

https://sf.1gb.ua/f/3a2622561a

https://sf.1gb.ua/f/6100464b54

https://sf.1gb.ua/f/eba51cd334

Рекомендації та правила поведінки учнів в освітніх закладах під час карантину розроблені МОЗ України