Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Колегія управління освіти міської ради розглянула питання внутрішньої системи забезпечення якості освіти

Posted 1 11 21

Колегія управління освіти міської ради на засіданні 28 жовтня розглянула ряд важливих та актуальних  для галузі питань. Зокрема найважливішим було питання щодо створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах освіти (з досвіду роботигімназії №1 імені Георгія Вороного).

         Слід зазначити, що внутрішня система забезпечення якості освіти– це сукупність умов, процедур і заходів у закладіосвіти, що забезпечують ефективність освітніх та управлінських процесів,якібезпосередньо впливають наякістьрезультатів навчання дітей, забезпечують формування їхніх ключових компетентностей, а також сприяють усебічному розвитку особистості учасників освітнього процесу.

         При підготовці питання, управлінням освіти міської спільно із КУ «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» проведено аналіз документації, введеної в дію керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти та оприлюднених на інформаційних сайтах закладів. За результатами роботи заступник начальника управління освіти Валентина Ходюк надала узагальнену інформацію щодо основних аспектів роботи. З детальним аналізом ситуації щодо створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти  у закладах освіти ознайомила в своїй доповіді директор  КУ «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Світлана Чернякова. Директор Прилуцької гімназії №1 Олена Рогальова зупинилася на процедурі самооцінювання, що має проводитись у кожному закладі щорічно,з метою визначення ефективності функціонування внутрішньої системи та подальшого планування розвитку закладу, поділилася досвідом роботи  колективу гімназії.

         Підвели підсумок, за результатами обговорення, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Шкуренко та  начальник управління освіти міської ради Олександр Правосуд, які звернули увагу керівників на їх особистій відповідальності за надання якісних освітніх послуг та створенні  відповідних умов для діяльності учасників освітнього процесу.

         Також на колегії розглянули питання щодо організації роботи з кадрами в закладах освіти  та щодо організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності  у закладах загальної середньої освіти №№10,12.

         Окремо на колегії були обговорені питання роботи закладів освіти в умовах введення «червоного» рівня епідемічної небезпеки, відсторонення від роботи працівників галузі, обов’язковість профілактичних щеплень проти COVID-19 яких визначена переліком МОЗ.

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти 

Анонси подій 

До уваги керівників!

ЗЗСО

    Абетка з безпеки школяра середньої школи

_____________________________________

   До уваги керівників!

Для обов’язкового перегляду вебінар «Гарантії працівникам, які вступили до
тероборони, призвані по мобілізації та за призовом резервістів»

   _____________________________           До Уваги!

Набрав чинності Закон України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" від 15.03.2022 року №2136-IX, яким внесено зміни в трудове законодавство України

_____________________________________

           Увага керівникам!                           Відповіді на актуальні питання у рубриці "Робочий стіл керівника"


 До Уваги!

На сайті з'явилася нова рубрика: "Робочий стіл керівника"


Оголошення

До уваги батьків, учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів позашкільної освіти!


Презентація посібника «Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи» 


Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 01.04.2020 № 96 "Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території м.Прилуки під час карантину з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"


 

  

Інформаційні матеріали

                                                                                                                         Про небезпеку вибухонебезпечних предметів

Відеоролики щодо формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти

https://sf.1gb.ua/f/92bf62aef7

https://sf.1gb.ua/f/61171d8efd

https://sf.1gb.ua/f/3a2622561a

https://sf.1gb.ua/f/6100464b54

https://sf.1gb.ua/f/eba51cd334

Рекомендації та правила поведінки учнів в освітніх закладах під час карантину розроблені МОЗ України