Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Інформаційно-методичне навчання заступників директорів

Posted 30 3 23

30 березня 2023 року в.о. начальника управління освіти Тетяною Гуляєвою, працівниками КУ «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Світланою Черняковою та Дмитром Клугманом у форматі ZOOM-конференції проведено інформаційно-методичне навчання для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти щодо цьогорічної процедури реєстрації бажаючих взяти участь у НМТ-2023 та планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників в ЗЗСО.

Тетяна Гуляєва наголосила на важливості правильного оформлення документів закладами освіти в процесі реєстрації на НМТ-2023 та важливості дотримання алгоритму планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти відповідно до нормативно-правової бази.

Консультант Центру Дмитро Клугман покроково презентував вимоги та процедуру реєстрації здобувачів освіти на НМТ-2023; розповів про цьогорічні вимоги до документів здобувачів освіти під час реєстрації та зазначив функцію закладів загальної середньої освіти в процесі реєстрації учасників НМТ.

В ході навчання директорка Центру Світлана Чернякова опрацювала разом з учасниками заходу законодавчу базу, яка регулює процедуру проходження підвищення кваліфікації працівниками ЗЗСО та провела практикум по розроблених зразках документів щодо організації проходження підвищення кваліфікації, які повинні бути в закладі освіти.

По закінченню заходу заступники директорів  отримали вже друге видання рекомендацій «Добірка матеріалів та зразків документів щодо планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників в закладі загальної середньої освіти», яке розробив Прилуцький центр ПРПП.

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти 

Оголошення 

Відбулося перше засідання атестаційної комісії II рівня

(Протокол)


До уваги  

     МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо проведення ПЕРШОГО УРОКУ в закладах загальної середньої освіти Чернігівської області у 2023/2024 навчальному році


 До уваги керівників ЗЗСО!

Абетка з безпеки школяра середньої школи


До уваги керівників!

Для обов’язкового перегляду вебінар «Гарантії працівникам, які вступили до тероборони, призвані по мобілізації та за призовом резервістів»


До Уваги!

Набрав чинності Закон України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" від 15.03.2022 року №2136-IX, яким внесено зміни в трудове законодавство України


Увага керівникам!

Відповіді на актуальні питання у рубриці "Робочий стіл керівника"


 До Уваги!

На сайті з'явилася нова рубрика: "Робочий стіл керівника"


Оголошення

До уваги батьків, учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів позашкільної освіти!


Презентація посібника «Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи» 


Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 01.04.2020 № 96 "Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території м.Прилуки під час карантину з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"


 

  

Інформаційні матеріали

                                                                                                                         Про небезпеку вибухонебезпечних предметів

Відеоролики щодо формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти

https://sf.1gb.ua/f/92bf62aef7

https://sf.1gb.ua/f/61171d8efd

https://sf.1gb.ua/f/3a2622561a

https://sf.1gb.ua/f/6100464b54

https://sf.1gb.ua/f/eba51cd334

Рекомендації та правила поведінки учнів в освітніх закладах під час карантину розроблені МОЗ України