Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Знову до школи, до нових вражень, успіхів та мрій…

Posted 3 9 18

Знову вересень ступив на наш поріг,

Святкує свято вся наша країна,

Своє майбутнє, зміну молоду

Благословляє нині Україна!

У день, коли ще яскраво світить сонце, коли розпускаються перші осінні квіти, усі учні поспішають до школи. Вони з нетерпінням чекають на зустріч зі своїми друзями-однокласниками та вчителями, які завжди щирою усмішкою і теплими словами запрошують вихованців до здобуття нових знань, успіхів та рекордів. Хоч у душі щемлять спогади про веселі ігри, незабутній відпочинок перед екраном телевізора чи комп’ютера, учні ідуть до школи, бо вона якоюсь незвіданою магією притягує до себе.

1 вересня в цьому році до Дня знань на Театральній площі міста було організовано свято для всіх юних прилучан. Працівники Центру творчості дітей та юнацтва підготували розважальну програму з іграми та конкурсами. Вихованці творчих колективів дарували всім присутнім свої пісні та танці.

03 вересня 2018 року в усіх закладах загальної середньої освіти проведені урочистості з нагоди початку нового навчального року. З вітальними словами до всіх присутніх звернулися директори закладів. Родзинкою заходу стали виступи маленьких першокласників.