Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

З Днем знань!

Posted 31 8 18

ДОРОГІ ПЕДАГОГИ, ДІТИ ТА БАТЬКИ!

Щиро вітаю усіх вас з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаю усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Упевнений, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

2018-2019 навчальний рік є знаковим, адже галузь освіти розпочинає будувати «нову українську школу» – школу, в якій навчання стане компетентнісним. А це означає, що учні не просто набуватимуть знань, а вчитимуться використовувати їх на практиці й опановуватимуть навички.

Цьогорічні першокласники будуть освоювати нове освітнє середовище, нові підручники, нові підходи та цінності. А допоможуть їм у цьому їхні вчителі у тісній співпраці з батьками. Тож нехай це партнерство принесе позитивний результат та задоволення дітям і дорослим.  

Нехай першовересень 2018 року буде мирним, сонячним, несе добрий настрій у кожний заклад освіти, кожну родину!

З повагою Сергій Вовк,

начальник управління освіти Прилуцької міської ради