Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Posted 31 8 19

Дорогі педагоги, діти та батьки!

Щиро вітаю усіх вас з Днем знань – особливим святом – яскравим, насиченим емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Шкільну спільноту Прилук у вересні поповнюють близько шестисот першокласників, які розпочинають цікаву подорож дорогами шкільних відкриттів.

Хочу запевнити батьків, що педагоги створять для ваших дітей такі умови, щоб вони навчалися, розвивалися, почували себе комфортно і захищено.

Бажаю школярам досягати високих результатів у навчанні, бути активними у громадському житті, не зупинятися на дорозі Знань, адже вона цікава і по-справжньому нескінченна.

Випускникам раджу максимально ефективно використовувати і цінувати кожну хвилину свого шкільного життя.

Вдячний прилуцьким освітянам за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме вони щоденно віддають дітям свої знання та тепло сердець, навчають і виховують в дусі любові до України та до людини як найбільшої гуманістичної цінності.

Педагогам бажаю міцного здоров'я, натхнення, здібних, наполегливих учнів та вихованців зі щирим прагненням до нових знань. І нехай сприятимуть цьому високі стандарти української освіти, рівні можливості в їх здобутті для кожної дитини.

Нехай новий 2019-2020 навчальний рік принесе тільки приємні враження! Нехай в країні буде мир. Нехай у стінах та на подвір'ях кожного прилуцького закладу освіти звучить лагідне учительське слово та щирий дитячий сміх.

З повагою Сергій Вовк,

начальник управління освіти Прилуцької міської ради


 Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 01.04.2020 № 96 "Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території м.Прилуки під час карантину з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"


 Надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради в умовах карантину


 Міністерством освіти і науки надані роз'яснення щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Відповідний лист відомства адресований педагогічним працівникам і керівникам закладів освіти, органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям.

Роз'яснення охоплюють питання безоплатності здобуття середньої освіти, питання переведення педагогічних працівників, яким виплачується пенсія за віком, з безстрокових трудових договорів на строкові, питання укладення контрактів з директорами шкіл, мережі закладів загальної середньої освіти, академічної доброчесності тощо.

Повний зміст листа МОН № 1/9-201 від 08 квітня 2020 року в рубриці "Нормативна база".