Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Posted 31 8 19

Дорогі педагоги, діти та батьки!

Щиро вітаю усіх вас з Днем знань – особливим святом – яскравим, насиченим емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Шкільну спільноту Прилук у вересні поповнюють близько шестисот першокласників, які розпочинають цікаву подорож дорогами шкільних відкриттів.

Хочу запевнити батьків, що педагоги створять для ваших дітей такі умови, щоб вони навчалися, розвивалися, почували себе комфортно і захищено.

Бажаю школярам досягати високих результатів у навчанні, бути активними у громадському житті, не зупинятися на дорозі Знань, адже вона цікава і по-справжньому нескінченна.

Випускникам раджу максимально ефективно використовувати і цінувати кожну хвилину свого шкільного життя.

Вдячний прилуцьким освітянам за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме вони щоденно віддають дітям свої знання та тепло сердець, навчають і виховують в дусі любові до України та до людини як найбільшої гуманістичної цінності.

Педагогам бажаю міцного здоров'я, натхнення, здібних, наполегливих учнів та вихованців зі щирим прагненням до нових знань. І нехай сприятимуть цьому високі стандарти української освіти, рівні можливості в їх здобутті для кожної дитини.

Нехай новий 2019-2020 навчальний рік принесе тільки приємні враження! Нехай в країні буде мир. Нехай у стінах та на подвір'ях кожного прилуцького закладу освіти звучить лагідне учительське слово та щирий дитячий сміх.

З повагою Сергій Вовк,

начальник управління освіти Прилуцької міської ради