Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Ярмарок професій для школярів у Прилуках

Posted 26 3 19

22 березня Прилуцька міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості провела щорічний ярмарок професій, на який завітало понад 900 старшокласників.

«Уже стало доброю традицією щороку проводити ярмарки професій для майбутніх абітурієнтів. Тому сьогоднішній захід – гарний привід допомогти школярам ознайомитися з професіями майбутнього, основними підходами щодо їх вибору, тенденціями на ринку праці, сучасними техніками пошуку роботи», – наголосила директор філії Лариса Татарченко.

У холі Прилуцького професійного ліцею розгорнулося справжнє студентське містечко. 25 навчальних закладів презентували свої напрямки навчання та проводили майстер-класи. Старшокласники мали можливість познайомитися з професіями медика, вчителя, інженера, прикордонника, лісника, агронома, дизайнера, програміста та багато ін.

Десь літав квадрокоптер та їздила швидкісна машинка баггі на радіокеруванні, а в іншій частині зали дівчата і хлопці в білих халатах на ділі демонстрували, як правильно робити уколи та масаж рук і вимірювати тиск, на сцені виступали студенти та представники учбових закладів, які коротко, весело й оригінально заявляли про себе під час виступів.

У спеціально обладнаному секторі служби зайнятості діти отримали інформацію про світ професій та пройшли комп’ютерне тестування на визначення професійної спрямованості. За результатами тестування кожна дитина дізналася, яку професію їй краще обрати, щоб стати успішною на ринку праці. Адже правильно обрана професія – гарантія вдалої кар’єри. Хто не встиг – має шанс скористатися платформою профорієнтації, що розміщена на офіційному сайті Державної служби зайнятості, і самостійно пройти онлайн-тестування.

Одночасна презентація навчальних закладів в одному місці та безпосереднє спілкування з представниками навчальних закладів та студентами, кваліфіковані відповіді на запитання – все це сприяє в подальшому правильному вибору навчального закладу, а згодом і професії.

Приємно було чути слова подяки як від представників учбових закладів, так і педагогів, школярів та їх батьків за проведений захід та сподівання на запрошення у наступному році.