Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ!

Posted 28 5 19

Команда спортсменів – працівників освіти міста Прилуки стала ПЕРЕМОЖЦЕМ обласних спортивних змагань.

25 травня 2019 року в м. Чернігові відбулась обласна Спартакіада серед членів Профспілки працівників освіти і науки України, в якій взяла участь команда м. Прилуки. Змагання відбувалися з таких видів спорту: шахи, настільний теніс, волейбол, міні-футбол.

Єрмак О.А., вчитель ЗОШ І-ІІІ ступенів №14, та Капурова Л.А., тренер-викладач ДЮСШ – у складі команди з шахів вибороли І командне місце та звання Переможців.

Шутін Ю.Ю., вчитель Прилуцької гімназії №1, та Боярова Н.О., вчитель ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – у складі команди з настільного тенісу вибороли ІІІ командне місце серед учасників змагань.

Команда волейболістів (Кожевніков Г.Е., Шеремет Д.А., Государенко І.Г., Васенко М.О.) та команда футболістів (Череп А.В., Бурмака О.В., Гавура О.О., Лук’янчиков В.С., Ребріков С.В., Шматко А.І., Харченко В.М.) показали високу якість гри та своєю волею до перемоги продемонстрували важливість командних видів спорту.

Завдяки спільним досягненням спортсменів команда Прилуцької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України посіла ПЕРШЕ загальнокомандне місце!!!

Висловлюємо щиру вдячність кожному спорстсмену за його особистий внесок та всій дружній команді працівників освіти, членів профспілки, за ПЕРЕМОГУ!!!

Голова міської організації профспілки

Т.С.Заголій


 Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 01.04.2020 № 96 "Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території м.Прилуки під час карантину з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"


 Надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради в умовах карантину


 Міністерством освіти і науки надані роз'яснення щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Відповідний лист відомства адресований педагогічним працівникам і керівникам закладів освіти, органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям.

Роз'яснення охоплюють питання безоплатності здобуття середньої освіти, питання переведення педагогічних працівників, яким виплачується пенсія за віком, з безстрокових трудових договорів на строкові, питання укладення контрактів з директорами шкіл, мережі закладів загальної середньої освіти, академічної доброчесності тощо.

Повний зміст листа МОН № 1/9-201 від 08 квітня 2020 року в рубриці "Нормативна база".