Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Вітаємо переможця фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів МАН України

Posted 4 12 20

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним з провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму й демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Щороку близько 100 тисяч обдарованих дітей з усієї України беруть участь у відбірних І етапах конкурсу, але лише найкращі представники стають переможцями регіональних етапів та беруть участь у фінальному ІІІ етапі конкурсу-захисту. Загалом конкурс-захист відбувається в 65 секціях 12 наукових відділень майже за всіма напрямами природничих, гуманітарних та суспільних наук.

Цього року учень 11-А класу Прилуцького ліцею №6 став переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів у відділенні «Науки про Землю», секція «Географія та ландшафтознавство». Учень працював над роботою «Географічний аспект поводження з твердими побутовими відходами в середніх містах України на прикладі міста Прилуки» та успішно її захистив. За підсумками конкурсу Михайло отримав Диплом І ступеня, набравши 89,18 балів (заочне оцінювання дослідницьких робіт – 18,7 б., постерний захист – 37,58 б., наукова конференція – 32,90 б.). Відрадно, що юний науковець був лідером на всіх етапах змагань.

Крім цього, він був рекомендований як один з 98 учасників серед 1000 фіналістів до участі в 30 міжнародних конкурсах та науковій школі. Михайло може стати членом збірної національної команди на цих подіях, пройшовши попередню підготовку.