Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Вітаємо переможця фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів МАН України

Posted 4 12 20

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним з провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму й демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Щороку близько 100 тисяч обдарованих дітей з усієї України беруть участь у відбірних І етапах конкурсу, але лише найкращі представники стають переможцями регіональних етапів та беруть участь у фінальному ІІІ етапі конкурсу-захисту. Загалом конкурс-захист відбувається в 65 секціях 12 наукових відділень майже за всіма напрямами природничих, гуманітарних та суспільних наук.

Цього року учень 11-А класу Прилуцького ліцею №6 став переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів у відділенні «Науки про Землю», секція «Географія та ландшафтознавство». Учень працював над роботою «Географічний аспект поводження з твердими побутовими відходами в середніх містах України на прикладі міста Прилуки» та успішно її захистив. За підсумками конкурсу Михайло отримав Диплом І ступеня, набравши 89,18 балів (заочне оцінювання дослідницьких робіт – 18,7 б., постерний захист – 37,58 б., наукова конференція – 32,90 б.). Відрадно, що юний науковець був лідером на всіх етапах змагань.

Крім цього, він був рекомендований як один з 98 учасників серед 1000 фіналістів до участі в 30 міжнародних конкурсах та науковій школі. Михайло може стати членом збірної національної команди на цих подіях, пройшовши попередню підготовку.

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти 

 Анонси подій

 Оголошення                            Засідання колегії управління освіти Прилуцької міської ради.


 До Уваги!

На сайті з'явилася нова рубрика: "Робочий стіл керівника"


 Оголошення

 27 травня 2021 року о 14 00 відбудеться засідання колегії управління освіти Прилуцької міської ради. 


 Оголошення

Відповідно до чинного законодавства протягом червня 2021 року керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти звітують про свою роботу з питань статутної діяльності. Звіти керівників проводитимуться з урахуванням карантинних обмежень. (Графік звітування керівників закладів освіти в червні 2021 року).


 Оголошення

До уваги батьків, учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів позашкільної освіти!


 Лист Міністерства освіти і науки України від 25 листопада 2020 року № 1/9-654 «Щодо конференції «Synergy. IT Business & IT Education»


Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області


Презентація посібника «Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи» 


Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 01.04.2020 № 96 "Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території м.Прилуки під час карантину з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"


 Надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради в умовах карантину


 

  

Відеоролики щодо формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти

https://sf.1gb.ua/f/92bf62aef7

https://sf.1gb.ua/f/61171d8efd

https://sf.1gb.ua/f/3a2622561a

https://sf.1gb.ua/f/6100464b54

https://sf.1gb.ua/f/eba51cd334

Рекомендації та правила поведінки учнів в освітніх закладах під час карантину розроблені МОЗ України