Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

УВАГА! КОНКУРС!

Posted 27 4 18

Відповідно до рішення міської ради (42 сесія 7 скликання) від 23.04.2018 №5 «Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області та затвердження Положення про конкурс на посаду директора комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр Прилуцької міської ради Чернігівської області» та з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора, управління освіти Прилуцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області.

Основні вимоги до кандидатів:

 • вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
 • стаж роботи за фахом не менше п’яти років;
 • вільне володіння державною мовою;
 • володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами;
 • знання діловодства.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

 • копію паспорта громадянина України та ідентифікаційного номеру;
 • письмову заяву про участь у конкурсі;
 • копію (копії) документа (документів) про освіту;
 • заповнений особовий листок по обліку кадрів з автобіографією;
 • згоду на збір та обробку персональних даних;
 • мотиваційний лист довільної форми.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Прийом та реєстрація документів від претендентів на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області здійснюється в управлінні освіти міської ради за адресою: вул. Вокзальна, 24, м. Прилуки, Чернігівська область, 17500, методистом по кадрах з 27.04.2018 по 12.05.2018.

Особа не допускається до участі в доборі кандидатів на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області у разі невідповідності вимогам, визначеним Статутом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Прилуцької міської ради Чернігівської області» та Положенням про конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області , за рішенням конкурсної комісії.

Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі в конкурсі, письмово повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше, ніж протягом трьох календарних днів з дати закінчення строку подання документів.

Дата проведення конкурсного відбору: 15.05.2018.

Конкурсний відбір передбачає розгляд документів, поданих кандидатами на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області на відповідність кваліфікаційним вимогам та співбесіду з кандидатами щодо перспективного плану розвитку комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області.

Місце та час проведення конкурсного відбору: актова зала управління освіти Прилуцької міської ради, о 10.00 год.

Анонси подій 

До уваги педагогічних працівників закладів освіти м. Прилуки!

27 серпня 2018 року на базі гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна відбудуться секційні засідання міських методичних об'єднань педагогічних працівників (за окремим графіком).

29 - 30 серпня 2018 року відбудеться серпневий освітянський Форум педагогічних працівників м. Прилуки «Нова українська школа: практична реалізація Концепції», в рамках якого будуть проведені такі заходи:

29 серпня 2018 року о 9.00 годині на базі Центру творчості дітей та юнацтва – навчально-методична конференція для вчителів початкової освіти, учителів іноземної мови, які викладають у початковій школі, заступників директорів з навчально-виховної роботи, які координують роботу початкової ланки, практичних психологів закладів загальної середньої освіти, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

30 серпня 2018 року на базі гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна – розширене засідання колегії управління освіти.

Запрошуємо педагогічних працівників стати активними учасниками даних заходів!