Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Турнір з тенісу серед працівників закладів освіти міста

Posted 12 1 18

10 січня2018 року в стінах Професійного ліцею відбувся турнір з тенісу серед працівників закладів освіти міста. Захід організований та проведений управлінням освіти міської ради спільно з сектором по фізичній культурі та спорту міської ради та за підтримки Прилуцької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

В змаганнях взяли участь представники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста - 14 чоловіків та 14 жінок. Приємно відмітити рівень спортивної майстерності Наталії Боярової, вчителя ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, яка виступала в чоловічій категорії і виборола почесне срібло. Серед жінок бронзовою призеркою змагань стала Лілія Білоус, вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. № 14, срібну медаль завоювала Діана Шульга, вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 та золото виборола Валентина Нагорна, вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями сектору по фізичній культурі та спору міської ради та грошовими заохоченнями від МК Профспілки працівників освіти і науки України.