Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Спільне засідання колегії управління освіти та наради директорів

Posted 18 1 21

15січня 2021 року відбулося засідання колегії управління освіти міської ради та нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти в режимі онлайн.

На колегії були розглянуто питання «Реалізація Стратегії національно-патріотичного виховання за 2020 рік в закладах загальної середньої освіти міста». Головний спеціаліст управління освіти Сайко О. акцентувала увагу керівників закладу на важливості виховання дітей у дусі патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності, самобутності, поваги до Конституції держави, законодавства, державних символів.

З Перспективним планом роботи управління освіти міської ради на 2021 рік ознайомила членів Колегії та керівників закладів освіти заступник начальника управління освіти міської ради Ходюк В. яка зупинилася на актуальних питаннях плану роботи. За результатами обговорення члени колегій погодили Перспективний план роботи управління освіти Прилуцької міської ради на 2021 рік.

Інформаційно на колегії були висвітлені питання щодо стану цивільного захисту у закладах дошкільної освіти за результатами аналізу доповідей керівників, висвітлення матеріалів діяльності закладів освіти на власних сайтах та офіційному сайті управління освіти Прилуцької міської ради управління освіти та щодо конкурсу з охорони праці та техніки безпеки.

На нараді директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти розглядалося питання «Про організацію роботи з питань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти №№ 2, 12, 13», з яким ознайомила заступник начальника управління освіти міської ради Ходюк В. Вона повідомила, що метою вивчення питання було створення єдиної системи документування роботи з питань ЦЗ, визначення повноти та актуальності ведення документів даного напрямку, детально зупинилася на позитивних сторонах ведення документування з питань ЦЗ та звернула увагу на важливості створенні цілісної системи документообігу у закладі освіти.

Інформаційно на нараді розглянуто нагальні питання роботи управління та закладів загальної середньої освіти. Зокрема щодо: відбору підручників для учнів 4, 8 класів, посадових обов’язків спеціалістів управління освіти, організації дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти, процедури набору учнів до 1-х класів у 2021 році, організації зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти 

 Анонси подій

 


 

 02 березня 2021 року о 14.00 відбудеться засідання колегії управління освіти
 Прилуцької міської ради.
Місце проведення - актова зала
 Прилуцького закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №6 (ліцей №6).


Лист Міністерства освіти і науки України від 25 листопада 2020 року № 1/9-654 «Щодо конференції «Synergy. IT Business & IT Education»


Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області


Презентація посібника «Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи» 


Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 01.04.2020 № 96 "Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території м.Прилуки під час карантину з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"


 Надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради в умовах карантину


 

  

Відеоролики щодо формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти

https://sf.1gb.ua/f/92bf62aef7

https://sf.1gb.ua/f/61171d8efd

https://sf.1gb.ua/f/3a2622561a

https://sf.1gb.ua/f/6100464b54

https://sf.1gb.ua/f/eba51cd334

Рекомендації та правила поведінки учнів в освітніх закладах під час карантину розроблені МОЗ України