Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Школярі міста Прилуки перевірили рівень знань в інтернет-олімпіаді «На Урок»

Posted 22 11 19

Із першого жовтня по восьме листопада учасники інтернет-олімпіади «На Урок» (https://naurok.com.ua/olimpiada) безкоштовно перевірили рівень знань із 16 предметів. Загалом виконали завдання пів мільйона юних українців, серед яких 11 232 особи з Чернігівської області.

11 листопада стало відомо, що прилуцькі учні найкраще впорались із завданнями з таких предметів: фізика, інформатика та математика. Найактивнішою в олімпіаді серед учасників міста стала Прилуцька СШ І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій (231 особа), яка бере участь у олімпіаді третій рік поспіль. Учні брали участь в олімпіаді з таких предметів, як інформатика та трудове навчання. Дітей до змагань готували вчителі Ведмідська Н.М., Бурдюг С.В., Шевель О.С.

Найвищий середній бал за всіма предметами отримали учні Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 імені Святителя Іоасафа Бєлгородського. В олімпіаді взяли участь 67 учнів із таких предметів: математика, українська мова та література, біологія, інформатика. Підготували учнів до олімпіади вчителі Кудлай Ю.М., Пожарська Л.В., Василюк О.В., Калюжний М.В., Коробка О.І., Пустотіна Т.О.

Усі учасники проходили олімпіаду онлайн: виконувати завдання можна було де завгодно та у будь-який час. За успішне проходження олімпіади отримали нагороди (сертифікати, свідоцтва та дипломи). Педагоги отримали електронні свідоцтва та подяки за підготовку дітей, які можуть додати до свого вчительського портфоліо. Крім того олімпіада дала можливість учителям побачити та заповнити прогалини у знаннях учнів.

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти 

 Анонси подій


Із метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 Постановою Кабінету Міністрів України № 239 від 25 березня 2020 року було продовжено карантин до 24 квітня 2020 року.


Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 01.04.2020 № 96 "Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території м.Прилуки під час карантину з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"


6 квітня стартують онлайн-уроки для учнів 5-11 класів на карантині