Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Про надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради в умовах карантину

Posted 8 5 20

На період карантину призупинено перебіг строків надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради. Прийом та обслуговування фізичних та юридичних осіб здійснюється лише дистанційно (в телефонному та онлайн режимі) з 08.00 до 17.00 щодня, крім суботи, неділі та святкових днів.

Наші контакти: (04637) 3 22 33, (099) 089 27 11, e-mail: pmpk14@ukr.net

Додатково повідомляємо про можливість дистанційного подання документів для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (після закінчення карантину) через автоматизовану систему роботи інклюзивно-ресурсних центрів: http://ircenter.gov.ua/


 Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 01.04.2020 № 96 "Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території м.Прилуки під час карантину з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"


 Надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради в умовах карантину


 Міністерством освіти і науки надані роз'яснення щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Відповідний лист відомства адресований педагогічним працівникам і керівникам закладів освіти, органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям.

Роз'яснення охоплюють питання безоплатності здобуття середньої освіти, питання переведення педагогічних працівників, яким виплачується пенсія за віком, з безстрокових трудових договорів на строкові, питання укладення контрактів з директорами шкіл, мережі закладів загальної середньої освіти, академічної доброчесності тощо.

Повний зміст листа МОН № 1/9-201 від 08 квітня 2020 року в рубриці "Нормативна база".