Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Прилуцькі освітяни серед п'ятидесяти тренерів НУШ України

Posted 16 2 18

05 лютого 2018 року завершилася підготовка тренерів для учителів НУШ (Нової української школи), організована ГС «Освіторія» на базі Новопечерської школи міста Києва за сприяння Міністерства освіти і науки України та фонду «Відродження». У ході такої співпраці будо підготовлено 50 тренерів з усіх областей України.

Від Чернігівської області сертифікат тренера Нової української школи отримали дві учительки з нашого міста: Лісовець Олена В’ячеславівна, учитель початкових класів Прилуцької гімназії № 1 імені Георгія Вороного та Сиромятнікова Юлія Олександрівна, учитель початкових класів Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 9.

Навчання на базі Новопечерської школи тривали з жовтня 2017 року по лютий 2018 року. Учителі пройшли навчання у формі практичних тренінгів, а у міжсесійний період втілювати освітні новації з учнями та педагогами власних навчальних закладів та першокласниками пілотних класів Прилуцької ЗОШ № 7. Зізнаються, що працювати було нелегко, адже доводилося поєднувати основну роботу з додатковими навантаженнями, працювали у вихідні дні та канікулярний період, але розуміють, що набутий досвід буде корисним не лише для особистісного професійного зростання, а й для втілення реальних цікавих ідей до нового освітнього простору вже в недалекому майбутньому. Зокрема, отримані практичні навички з організації навчальної діяльності в умовах реалізації концепції НУШ стануть у нагоді під час проведення тренінгів для учителів області, котрі будуть організовані на базі Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу імені І. Я. Франка з 20 лютого до 15 червня 2018 року. Попереду ще місяці кропіткої роботи і набуття нового досвіду, але ініціативність, натхнення і оптимізм не полишають наших учителів заради створення нових можливостей для комфортного розвитку їхніх учнів.