Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Прилуцькі освітяни серед п'ятидесяти тренерів НУШ України

Posted 16 2 18

05 лютого 2018 року завершилася підготовка тренерів для учителів НУШ (Нової української школи), організована ГС «Освіторія» на базі Новопечерської школи міста Києва за сприяння Міністерства освіти і науки України та фонду «Відродження». У ході такої співпраці будо підготовлено 50 тренерів з усіх областей України.

Від Чернігівської області сертифікат тренера Нової української школи отримали дві учительки з нашого міста: Лісовець Олена В’ячеславівна, учитель початкових класів Прилуцької гімназії № 1 імені Георгія Вороного та Сиромятнікова Юлія Олександрівна, учитель початкових класів Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 9.

Навчання на базі Новопечерської школи тривали з жовтня 2017 року по лютий 2018 року. Учителі пройшли навчання у формі практичних тренінгів, а у міжсесійний період втілювати освітні новації з учнями та педагогами власних навчальних закладів та першокласниками пілотних класів Прилуцької ЗОШ № 7. Зізнаються, що працювати було нелегко, адже доводилося поєднувати основну роботу з додатковими навантаженнями, працювали у вихідні дні та канікулярний період, але розуміють, що набутий досвід буде корисним не лише для особистісного професійного зростання, а й для втілення реальних цікавих ідей до нового освітнього простору вже в недалекому майбутньому. Зокрема, отримані практичні навички з організації навчальної діяльності в умовах реалізації концепції НУШ стануть у нагоді під час проведення тренінгів для учителів області, котрі будуть організовані на базі Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу імені І. Я. Франка з 20 лютого до 15 червня 2018 року. Попереду ще місяці кропіткої роботи і набуття нового досвіду, але ініціативність, натхнення і оптимізм не полишають наших учителів заради створення нових можливостей для комфортного розвитку їхніх учнів.

Анонси подій 

До уваги педагогічних працівників закладів освіти м. Прилуки!

27 серпня 2018 року на базі гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна відбудуться секційні засідання міських методичних об'єднань педагогічних працівників (за окремим графіком).

29 - 30 серпня 2018 року відбудеться серпневий освітянський Форум педагогічних працівників м. Прилуки «Нова українська школа: практична реалізація Концепції», в рамках якого будуть проведені такі заходи:

29 серпня 2018 року о 9.00 годині на базі Центру творчості дітей та юнацтва – навчально-методична конференція для вчителів початкової освіти, учителів іноземної мови, які викладають у початковій школі, заступників директорів з навчально-виховної роботи, які координують роботу початкової ланки, практичних психологів закладів загальної середньої освіти, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

30 серпня 2018 року на базі гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна – розширене засідання колегії управління освіти.

Запрошуємо педагогічних працівників стати активними учасниками даних заходів!