Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Прилуцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 зпоглибленим вивченням інформаційних технологій – переможець проекту Zero WasteSchool

Posted 28 3 18

Цього року вперше в Україні стартував конкурс для участі у проекті Zero Waste School, який покликаний навчити школярів та вчителів через неформальне навчання впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і у світі. Заявки на даний екологічний проект та самостійно підготовлені відеоролики подали заклади загальної середньої освіти № 3, 5, 6, 9, 12, 13, 14 м.Прилуки.

Вже визначено 50 шкіл – переможниць з усієї України, які зберуть команди та незабаром приїдуть до Києва, щоб взяти участь у тренінгу. Із Чернігівської області для участі у даному проекті відібрано два заклади освіти – Прилуцьку спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій та Ріпкинську гімназію імені Софії Русової.

Переможці у рамках проекту пройдуть декілька етапів навчання. Команди візьмуть участь у тренінгу Active Citizens, під час якого навчаться взаємодіяти всередині місцевих громад, вести перемовини, опанують шляхи вирішення складних ситуацій. На практичному семінарі із управління проектами команди складуть план реалізації власного проекту, навчаться прогнозувати ризики, комунікувати зі громадськими організаціями та медіа. Запрошені тренери розкажуть, як долати перешкоди, що трапляються на шляху втілення проектів, дадуть рекомендації, як залучати фінансування для розвитку громад. Професійним досвідом поділяться лідери думок зі сфери екології.

Після закінчення першої частини проекту учасники повернуться додому та проведуть дводенний тренінг для учнів, батьків та вчителів своїх шкіл, під час якого навчатимуть їх правильно сортувати сміття (папір, метал, пластик тощо) та заробляти цим на потреби школи та громади. У вересні 2018 року школи – учасниці проекту організують Zero Waste Day для місцевої громади.

Сподіваємося, що завдяки прилуцьким школярам у нашому місті буде активно вирішуватися проблема сортування сміття.