Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Презентація веб-платформи «Моя професія: консультаційна мережа»психологам шкіл міста Прилуки

Posted 20 12 18

За ініціативи Прилуцької міськрайонної філії в приміщенні Прилуцької ЗОШ №13 на методоб’єднанні психологів загальносвітніх шкіл міста відбулася презентація профдіагностичного комплексу «Веб – базована платформа для онлайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Презентуючи веб-платформу, начальник відділу активної підтримки безробітних Тетяна Столітня розповіла, що цей сервіс дозволяє надавати послуги з онлайн діагностики усім бажаючим. Не кожен учень має змогу відвідати службу зайнятості, провівши там дві-три години. Але кожен, маючи доступ до Інтернету, може пройти тестування, розібратися у своїх здібностях, інтересах й особистісних рисах та обрати професію.

«Онлайн-сервіс дає можливість створити власний профіль з особистим паролем (ніхто інший не зможе переглянути результати тестування). Запропоновані тести допоможуть визначити швидкість мислення, аналітичні здібності, здатність до логічного мислення, лідерські та управлінські якості, стресостійкість та адаптивність. Також можна оцінити здатність до командної роботи та підприємницької діяльності, емоційний інтелект, комунікаційні та організаторські здібності тощо.

З психологами шкіл домовлено про тісну співпрацю з використання платформи у школах міста для старшокласників та випускників шкіл.

За інформацією Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості