Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Презентація «Навігатора вибору професії» школярам

Posted 29 1 19

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. Свідоме ставлення учнів до вибору професії це, насамперед, наявність необхідних знань

З метою надання учнівській молоді допомоги у професійному самовизначенні, формуванні певного уявлення про професії, 24 та 25 січня 2019 року фахівці Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського ОЦЗ провели ряд профорієнтаційних заходів для учнів Прилуцьких ЗОШ №10,6,12 та 13. Під час проведення профорієнтаційних уроків Ірина Микитченко презентувала учням інтерактивну брошуру «Навігатор вибору професій», надала рекомендації з вибору майбутньої професії та роздала флаєри «Твій шлях у світ професій». Фахівці центру зайнятості нагадали про унікальну можливість пройти профдіагностичне обстеження на платформі «Моя професія». Всі бажаючі зареєструвалися та отримали пароль доступу для проходження тестування.

Перед складним вибором життєвого шляху бажано трошки зупинитися та поміркувати – саме розсудлива та своєчасна порада часто змінювала людську долю – сподіваємося, що наші зусилля не марні і допоможуть саме Вам.