Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Показові заняття з питань співпраці ЗЗСО із Прилуцьким ОМ ТЦК та СП

Posted 11 4 19

08 квітня 2019 р. на базі Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулися показові заняття з питань співпраці ЗЗСО із Прилуцьким об'єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки. Педагоги предмету «Захист Вітчизни» переглянули урок в 10 класі «Захист Вітчизни»(юнаки), який провів вчитель Кобижча Віктор Іванович за темою «Тактична підготовка: способи пересування на полі бою під час дій у пішому порядку». Метою уроку було дати основні теоретичні та практичні поняття про способи пересування на полі бою.Вчитель особисто показував відповідні дії на полі бою, а учні практично закріпили ці вправи.

Працівники відділення рекрутингу та комплектування Прилуцького ОМ ТЦК та СП ст.сержант Джевага Я.М. та ст.сержант Лесик Ю.М. провели роз’яснювальну роботу щодо питання вступу у військові навчальні заклади України.

 Відповідно до рішення міської ради (44 сесія 7 скликання) від 26.06.2018 №3 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Прилуки» із змінами, унесеними рішенням міської ради (48 сесія 7 скликання) від 26.10.2018 №8 управління освіти Прилуцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посад директорів ЗЗСО №№ 5, 6, 14