Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Розвивальні програми»

Posted 19 11 20

Відповідно до наказу управління освіти Прилуцької міської ради від 08.10.2020 № 184 «Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Розвивальні програми» та з метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби в системі освіти міста у жовтні - листопаді 2020 року було проведено міський етап Конкурсу. Члени журі, дистанційно ознайомившись із поданими розвивальними програмами, підвели підсумки творчого змагання фахівців психологічної служби (наказ управління освіти Прилуцької міської ради від 16.11.2020 № 213).

Переможцями міського етапу даного Конкурсу стали:

  • Волобуєва Світлана, практичний психолог Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Прилуцької міської ради Чернігівської області, із розвивальною програмою для соціальної адаптації дітей з особливими освітніми потребами «Стань супергероєм»;
  • Бенюх Тетяна, практичний психолог Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 імені Святителя Іоасафа Бєлгородського Прилуцької міської ради Чернігівської області, із розвивальною програмою для дітей молодшого шкільного віку  «Люби людей – ти один із них».

Роботи переможців будуть подані до Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Розвивальні програми».

Вітаємо наших переможців та сподіваємося на високу оцінку розвивальних програм, підготовлених Волобуєвою Світланою та Бенюх Тетяною, з боку обласного журі Конкурсу.

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти 

 Анонси подій

 


 До Уваги!

На сайті з'явилася нова рубрика: "Робочий стіл керівника"


 Оголошення

 27 травня 2021 року о 14 00 відбудеться засідання колегії управління освіти Прилуцької міської ради. 


 Оголошення

Відповідно до чинного законодавства протягом червня 2021 року керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти звітують про свою роботу з питань статутної діяльності. Звіти керівників проводитимуться з урахуванням карантинних обмежень. (Графік звітування керівників закладів освіти в червні 2021 року).


 Оголошення

До уваги батьків, учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів позашкільної освіти!


 Лист Міністерства освіти і науки України від 25 листопада 2020 року № 1/9-654 «Щодо конференції «Synergy. IT Business & IT Education»


Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області


Презентація посібника «Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи» 


Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 01.04.2020 № 96 "Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території м.Прилуки під час карантину з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"


 Надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради в умовах карантину


 

  

Відеоролики щодо формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти

https://sf.1gb.ua/f/92bf62aef7

https://sf.1gb.ua/f/61171d8efd

https://sf.1gb.ua/f/3a2622561a

https://sf.1gb.ua/f/6100464b54

https://sf.1gb.ua/f/eba51cd334

Рекомендації та правила поведінки учнів в освітніх закладах під час карантину розроблені МОЗ України