Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Під звуки прощального вальсу…

Posted 26 6 18

У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Це свято для багатьох є тим кордоном, за яким учні стають дорослими людьми. Останній урок у школі, останній дзвінок, і ось довгожданий випускний. Випускний бал запам’ятовується на все життя.

23 червня цього року святковий зал міського Будинку культури переливався барвами квітів, святкового вбрання, добрих і щирих посмішок. Для 307 випускників міста випускний бал поклав початок нового дорослого життя.

Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора. Вітальні слова на адресу випускників лунали від міського голови О.М.Попенко та начальника управління освіти С.М.Вовка.

Високо оцінили педагоги працю і знання 35 учнів, які нагороджені золотими та срібними медалями.

Серед випускників і ті, хто прославляв наше місто на обласних та Всеукраїнських предметних олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях.

63 випускники були нагороджені цінними подарунками від міського голови та Подяками начальника управління освіти. Усі випускники міста отримали цінні подарунки від депутата Чернігівської обласної ради Олега В’ячеславовича Авер’янова.

Не менше хвилювалися цього дня і батьки випускників. Відчували, як шалено б'ється серце, а то зовсім десь зникав його стукіт, бо у вирій життя полетять їх пташенята.