Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Під звуки прощального вальсу…

Posted 26 6 18

У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Це свято для багатьох є тим кордоном, за яким учні стають дорослими людьми. Останній урок у школі, останній дзвінок, і ось довгожданий випускний. Випускний бал запам’ятовується на все життя.

23 червня цього року святковий зал міського Будинку культури переливався барвами квітів, святкового вбрання, добрих і щирих посмішок. Для 307 випускників міста випускний бал поклав початок нового дорослого життя.

Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора. Вітальні слова на адресу випускників лунали від міського голови О.М.Попенко та начальника управління освіти С.М.Вовка.

Високо оцінили педагоги працю і знання 35 учнів, які нагороджені золотими та срібними медалями.

Серед випускників і ті, хто прославляв наше місто на обласних та Всеукраїнських предметних олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях.

63 випускники були нагороджені цінними подарунками від міського голови та Подяками начальника управління освіти. Усі випускники міста отримали цінні подарунки від депутата Чернігівської обласної ради Олега В’ячеславовича Авер’янова.

Не менше хвилювалися цього дня і батьки випускників. Відчували, як шалено б'ється серце, а то зовсім десь зникав його стукіт, бо у вирій життя полетять їх пташенята.

Анонси подій 

До уваги педагогічних працівників закладів освіти м. Прилуки!

27 серпня 2018 року на базі гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна відбудуться секційні засідання міських методичних об'єднань педагогічних працівників (за окремим графіком).

29 - 30 серпня 2018 року відбудеться серпневий освітянський Форум педагогічних працівників м. Прилуки «Нова українська школа: практична реалізація Концепції», в рамках якого будуть проведені такі заходи:

29 серпня 2018 року о 9.00 годині на базі Центру творчості дітей та юнацтва – навчально-методична конференція для вчителів початкової освіти, учителів іноземної мови, які викладають у початковій школі, заступників директорів з навчально-виховної роботи, які координують роботу початкової ланки, практичних психологів закладів загальної середньої освіти, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

30 серпня 2018 року на базі гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна – розширене засідання колегії управління освіти.

Запрошуємо педагогічних працівників стати активними учасниками даних заходів!