Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Педагогічні розсипи «В.О.Сухомлинського і освіта XXI століття» (до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського) (день третій)

Posted 12 10 18

11 жовтня 2018 року делегація освітян м. Прилуки відвідала НВК «Павлиська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей імені В.О.Сухомлинського» села Павлиш Онуфріївського району Кіровоградської області. Педагогів Прилуччини гостинно прийняв колектив Павлиської школи на чолі з директором Валентиною Деркач. Освітяни ознайомились із оновленими до 100 річчя з дня народження видатного педагога сучасності Василя Олександровича Сухомлинського експозиціями музею історії школи.

Цікавою та змістовною була екскурсія по музею. Педагоги дізналися багато фактів із життя Василя Олександровича. Мали можливість поринути в його педагогічно-методичну директорську діяльність, потримати в руках власноруч написані книги відвідування уроків видатного педагога, протоколи педагогічних рад, книги наказів тощо.

Неймовірні враження отримали й при відвідуванні помешкання Сухомлинських при школі. Зачарувала власна сімейна бібліотека.

Делегація поспілкувалася з освітянами, які знали Василя Олександровича особисто та поділилися спогадами та враженнями про Великого Педагога.

Валентина Деркач провела захоплюючу екскурсію по школі, бібліотеці школи, галявині казок, шкільному саду та теплиці.

Приємною несподіванкою для прилуцьких освітян стало те, що директорка родом з Прилуччини, що надало поїздці ще більшого емоційного забарвлення.

Відвідини завершилися вшануванням пам’яті Василя Сухомлинського покладанням квітів на його могилі.