Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Пам’ять відлунює у наших серцях…

Posted 19 9 18

Немає строку давності у дати,

Яка змінила світ трьох поколінь.

Коли відважні воїни - солдати

Відвоювали наше місто у війни!

З першою осінньою позолотою не згасає вічний вогонь на могилі Невідомого солдата в Сквері Вічної Слави, як ніколи не згасне пам'ять про тих, хто у вересні сорок третього переможним кроком ступив на вулиці міста Прилуки, визволивши його від нацистських окупантів.

18 вересня 2018 року в Сквері Вічної Слави відбувся Урок Мужності, присвячений 75-ій річниці визволення міста Прилуки від нацистських окупантів. На заході були присутні: керівництво міста, депутати обласної та міської ради, члени виконавчого комітету , ветерани війни та праці, воїни АТО, керівники установ, організацій та закладів освіти міста, представники учнівської та студентської молоді. Вітальні слова звучали на адресу ветеранів війни,які на своїх плечах винесли тягар війни та відбудовували місто в повоєнні роки. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто поклав своє життя на алтар Миру. По завершенню заходу відбулося покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам у роки Другої світової війни. 18 вересня 2018 року в Сквері Вічної Слави відбувся Урок Мужності, присвячений 75-ій річниці визволення міста Прилуки від нацистських окупантів. Ми, прилучани, низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих фронтовиків та віддаємо данину поваги й шани оборонцям та визволителям рідної землі. Учасникам заходу була представлена літературно-музична композиція «Ми цій пам'яті вірні», яку підготували учні та педагоги Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9.

На заході були присутні: керівництво міста, депутати обласної та міської ради, члени виконавчого комітету, ветерани війни та праці, воїни АТО, керівники установ, організацій та навчальних закладів міста, представники учнівської та студентської молоді. Вітальні слова звучали на адресу ветеранів війни, які на своїх плечах винесли тягар війни та відбудовували місто в повоєнні роки. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто поклав своє життя на алтар Миру. В цей день відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам у роки Другої світової війни.

 Відповідно до рішення міської ради (44 сесія 7 скликання) від 26.06.2018 №3 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Прилуки» із змінами, унесеними рішенням міської ради (48 сесія 7 скликання) від 26.10.2018 №8 управління освіти Прилуцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посад директорів ЗЗСО №№ 5, 6, 14