Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Освітянський форум педагогічних працівників м. Прилуки «Нова українська школа: практична реалізація Концепції» (день другий)

Posted 30 8 18

30 серпня 2018 року в рамках освітянського Форуму педагогічних працівників м. Прилуки «Нова українська школа: практична реалізація Концепції»в залі Центру творчості дітей та юнацтва відбулося розширене засідання колегії управління освіти Прилуцької міської ради.

У роботі колегії взяли участь:

  • Ольга Попенко – міський голова;
  • Микола Конопацький – начальник управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації;
  • Тетяна Фесенко – заступник міського голови з питань виконавчих органів ради;
  • Олександр Правосуд – депутат Прилуцької міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, медицини, молоді, культури, фізкультури, спорту та соціального захисту населення, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10;
  • Тетяна Заголій – голова міського комітету профспілки працівників освіти.

Запрошеними були директори закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, їхні заступники, вихователі-методисти, керівники міських методичних об'єднань, творчих груп, опорних шкіл, шкіл передового педагогічного досвіду, керівники шкільних методичних об'єднань вчителів початкових класів, голови профспілкових комітетів закладів освіти, представники громадськості.

На розгляд колегії виносилося питання «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Прилуки у 2017-2018 навчальному році та завдання на 2018-2019 навчальний рік», яке ґрунтовно висвітлив начальник управління освіти Прилуцької міської ради Сергій Вовк.

Начальник управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Микола Конопацький у своєму виступі розповів про підготовку закладів освіти області до реалізації Концепції Нової української школи та поділився своїми враженнями від побаченого освітнього середовища, яке створене в школах та гімназіях Прилук.

Міський голова Ольга Попенко детально зупинилася на фінансуванні освітньої галузі міста, звернула увагу на розуміння зазначених питань міською владою, про що свідчать значні фінансові вкладення в галузь, не зважаючи на інші проблеми, які необхідно вирішувати в територіальній громаді.

Олександр Правосуд, депутат Прилуцької міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, медицини, молоді, культури, фізкультури, спорту та соціального захисту населення, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10, підняв проблемне питання щодо недостатнього фінансування галузі освіти через недосконалість формульного розрахунку освітньої субвенції.

Директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Володимир Зуб та Людмила Панченко, учитель початкової школи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7, розповіли про роботу пілотної школи у рамках експерименту «Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті у контексті Концепції Нової української школи на базі загальноосвітніх навчальних закладів України на 2017-2022 роки».

Голова міського комітету профспілки працівників освіти Тетяна Заголій підняла питання дотримання нормативно-правової бази Міністерства освіти і науки України в частині оплати праці та забезпечення соціально-економічних гарантій та прав працівників галузі освіти.

За результатами роботи розширеного засідання колегії управління освіти Прилуцької міської ради було прийняте відповідне рішення із врахуванням доповнень, які поступили в ході обговорення доповіді.