Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Онлайн-нарада для директорів закладів дошкільної освіти міста

Posted 7 5 20

7 травня 2020року проведена онлайн-нарада для директорів закладів дошкільної освіти міста, на якій були розглянуті питання:

  1. Про роботу закладів дошкільної освіти міста в умовах карантину.
  2. Про зміни у законодавстві щодо публічних закупівель.
  3. Про організацію харчування дітей у ЗДО №№ 2,4,9.
  4. Про виконання вимог Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів у ЗДО №№ 19,25,29.
  5. Про психологічний супровід реалізації завдань варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти в освітній лінії «Комп’ютерна грамота» з дітьми старшого передшкільного віку в ЗДО № 15.
  6. Про проект мережі закладів дошкільної освіти та контингенту дітей на 2020-2021 н.р.
  7. Про планування методичної роботи у закладах дошкільної освіти на 2020-2021 н.р.

У нараді взяли участь заступник начальника управління освіти міської ради Валентина Ходюк, головний спеціаліст управління освіти Наталія Лазебна, методисти міського методичного центру Тетяна Зубко, Ірина Огорілко та директори закладів дошкільної освіти міста.

За підсумками наради директори отримали доручення щодо виконання у закладах дошкільної освіти розглянутих питань в умовах карантину.


 Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 01.04.2020 № 96 "Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території м.Прилуки під час карантину з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"


 Надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради в умовах карантину


 Міністерством освіти і науки надані роз'яснення щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Відповідний лист відомства адресований педагогічним працівникам і керівникам закладів освіти, органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям.

Роз'яснення охоплюють питання безоплатності здобуття середньої освіти, питання переведення педагогічних працівників, яким виплачується пенсія за віком, з безстрокових трудових договорів на строкові, питання укладення контрактів з директорами шкіл, мережі закладів загальної середньої освіти, академічної доброчесності тощо.

Повний зміст листа МОН № 1/9-201 від 08 квітня 2020 року в рубриці "Нормативна база".