Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Оголошення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області

Posted 30 9 20

Про проведення відповідно до статті 52, пункту 5 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України «Про повну загальну середню освіту», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року №672 «Деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників», керуючись Порядком проведення конкурсного відбору на посаду директора та інших педагогічних працівників комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області, затвердженим рішенням міської ради (72 сесія 7 скликання) від 15 вересня 2020 року №17 оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області.

Повне найменування та місце знаходження установи: комунальна установа «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області, адреса: вулиця Вокзальна, будинок 24, м. Прилуки, Чернігівської області.

Умови оплати праці станом на 17.09.2020:  по 15 кваліфікаційному розряду, з урахуванням підвищення посадового окладу згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 №22, виплатою надбавки за вислугу років та за престижність праці в розмірі 20% посадового окладу.

Вимоги до кандидатів на посаду директора комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області:

 • вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 • вільне володіння державною мовою;
 • стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років;

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, з 01 жовтня 2020 року по 29 жовтня 2020 року подають до  конкурсної комісії такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію документа про вищу  освіту не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти  років на день їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • мотиваційний лист, складений у  довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні  якості.

Місце подання документів: управління освіти міської ради, вулиця Вокзальна, будинок, 24, м. Прилуки, Чернігівська область, 17500.

Етапи конкурсного відбору:

 • формування  складу конкурсної комісії;
 • оголошення про конкурсний відбір на посаду директора та/або педагогічних працівників комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області (далі-Центр) та його оприлюднення;
 • приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;
 • попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законом вимогам, визначення кандидатів на участь у конкурсі;
 • проведення конкурсу;
 • оприлюднення результатів конкурсного відбору.

Тривалість конкурсного відбору: з 01 жовтня 2020 року по 04 листопада 2020 року.

Уповноважена особа для подання документів: Заголій Тетяна Спиридонівна, тел. 3-40-94, адреса: вул. Вокзальна, 24

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти 

 Анонси подій

 


 До Уваги!

На сайті з'явилася нова рубрика: "Робочий стіл керівника"


 Оголошення

 27 травня 2021 року о 14 00 відбудеться засідання колегії управління освіти Прилуцької міської ради. 


 Оголошення

Відповідно до чинного законодавства протягом червня 2021 року керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти звітують про свою роботу з питань статутної діяльності. Звіти керівників проводитимуться з урахуванням карантинних обмежень. (Графік звітування керівників закладів освіти в червні 2021 року).


 Оголошення

До уваги батьків, учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів позашкільної освіти!


 Лист Міністерства освіти і науки України від 25 листопада 2020 року № 1/9-654 «Щодо конференції «Synergy. IT Business & IT Education»


Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області


Презентація посібника «Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи» 


Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 01.04.2020 № 96 "Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території м.Прилуки під час карантину з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"


 Надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради в умовах карантину


 

  

Відеоролики щодо формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти

https://sf.1gb.ua/f/92bf62aef7

https://sf.1gb.ua/f/61171d8efd

https://sf.1gb.ua/f/3a2622561a

https://sf.1gb.ua/f/6100464b54

https://sf.1gb.ua/f/eba51cd334

Рекомендації та правила поведінки учнів в освітніх закладах під час карантину розроблені МОЗ України