Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Навчально-польові заняття (збори) для учнів 11 класів

Posted 27 4 18

19, 20 та 26 квітня відбулися 3- х денні навчально-польові заняття (збори) для учнів 11 класів.

Юнаки на базі Прилуцького об'єднаного військового комісаріату виконували навчально-підготовчу вправу до стрільби з автомата Калашникова в положенні лежачі та неповне розбирання та збирання автомата Калашникова. Також на автодромі с.Сухополова відбулася тактична підготовка та військове орієнтування. Закріпили навчання на полігоні селища Гончарівське виконанням стрільб бойовими патронами з автомата Калашникова в положенні лежачі.

Для дівчат за програмою «Основи медичних знань» на базі ЦТДЮ відбулися бесіди та практичні заняття з лікарем швидкої допомоги, гінекологом, реаніматологом, та представниками Червоного хреста.

Анонси подій 

До уваги педагогічних працівників закладів освіти м. Прилуки!

27 серпня 2018 року на базі гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна відбудуться секційні засідання міських методичних об'єднань педагогічних працівників (за окремим графіком).

29 - 30 серпня 2018 року відбудеться серпневий освітянський Форум педагогічних працівників м. Прилуки «Нова українська школа: практична реалізація Концепції», в рамках якого будуть проведені такі заходи:

29 серпня 2018 року о 9.00 годині на базі Центру творчості дітей та юнацтва – навчально-методична конференція для вчителів початкової освіти, учителів іноземної мови, які викладають у початковій школі, заступників директорів з навчально-виховної роботи, які координують роботу початкової ланки, практичних психологів закладів загальної середньої освіти, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

30 серпня 2018 року на базі гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна – розширене засідання колегії управління освіти.

Запрошуємо педагогічних працівників стати активними учасниками даних заходів!