Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Науково-практичний семінар у рамках підготовки майбутніх вчителів нової української школи для вчителів Срібнянського, Варвинського та Талалаївського районів

Posted 29 3 18

28.03.18 на базі Прилуцької гімназії №1 ім. Георгія Вороного відбувся науково-практичний семінар у рамках підготовки майбутніх вчителів нової української школи для вчителів Срібнянського, Варвинського та Талалаївського районів на тему “Експериментальна робота в початковій школі”. У межах даної зустрічі були проведені тренінги за методиками НУШ, майстер-класи щодо методів і прийомів роботи для формування творчого освітнього середовища в межах освітнього процесу. Регіональний тренер Олена Лісовець продемонструвала елементи практичного втілення методів НУШ на уроці літературного читання в 3 класі, вчителі Людмила Федулова та Тетяна Олійник продемонстрували наробки щодо формування творчого освітнього середовища на уроках української мови та математики.

Члени семінару були вражені рівнем підготовки гімназії до нового етапу в розвитку освіти, який чекає на всіх уже з першого вересня 2018 року. У кожному класі навчальне середовище розділене на зони: зона навчання та відпочинку. Гості були в захваті від креативності вчителів, адже в кожному навчальному кабінеті були свої цікаво оформлені куточки настрою, словникові куточки, оригінальністю вражали рутини кожного класу. До уваги гостей були представлені лепбуки на різноманітні теми. Цікавою й змістовною була екскурсія навчальним закладом, яку проводила особисто директор Олена Рогальова, яка наголосила на давній історії гімназії, ознайомила з найвидатнішими випускниками, запросила відвідати музейний куточок Георгія Вороного.

Програма семінару, попри свою насиченість, нікого не залишила байдужим, про що свідчили побажання, які залишили гості на квітці бажань.

Тож дякуємо творчому педагогічному колективу за роботу та бажаємо їм подальших творчих злетів!

Анонси подій 

До уваги педагогічних працівників закладів освіти м. Прилуки!

27 серпня 2018 року на базі гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна відбудуться секційні засідання міських методичних об'єднань педагогічних працівників (за окремим графіком).

29-30 серпня 2018 року відбудеться серпневий освітянський Форум педагогічних працівників м. Прилуки «Нова українська школа: практична реалізація Концепції», в рамках якого будуть проведені такі заходи:

29 серпня 2018 року о 9.00 годині на базі Центру творчості дітей та юнацтва – навчально-методична конференція для вчителів початкової освіти, учителів іноземної мови, які викладають у початковій школі, заступників директорів з навчально-виховної роботи, які координують роботу початкової ланки, практичних психологів закладів загальної середньої освіти, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

30 серпня 2018 року о 9.00 годині на базі Центру творчості дітей та юнацтва – розширене засідання колегії управління освіти за участю директорів закладів освіти, їхніх заступників, керівників ММО, голів профспілкових комітетів закладів освіти.

Запрошуємо педагогічних працівників стати активними учасниками даних заходів!