Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Науково-практичний семінар у рамках підготовки майбутніх вчителів нової української школи для вчителів Срібнянського, Варвинського та Талалаївського районів

Posted 29 3 18

28.03.18 на базі Прилуцької гімназії №1 ім. Георгія Вороного відбувся науково-практичний семінар у рамках підготовки майбутніх вчителів нової української школи для вчителів Срібнянського, Варвинського та Талалаївського районів на тему “Експериментальна робота в початковій школі”. У межах даної зустрічі були проведені тренінги за методиками НУШ, майстер-класи щодо методів і прийомів роботи для формування творчого освітнього середовища в межах освітнього процесу. Регіональний тренер Олена Лісовець продемонструвала елементи практичного втілення методів НУШ на уроці літературного читання в 3 класі, вчителі Людмила Федулова та Тетяна Олійник продемонстрували наробки щодо формування творчого освітнього середовища на уроках української мови та математики.

Члени семінару були вражені рівнем підготовки гімназії до нового етапу в розвитку освіти, який чекає на всіх уже з першого вересня 2018 року. У кожному класі навчальне середовище розділене на зони: зона навчання та відпочинку. Гості були в захваті від креативності вчителів, адже в кожному навчальному кабінеті були свої цікаво оформлені куточки настрою, словникові куточки, оригінальністю вражали рутини кожного класу. До уваги гостей були представлені лепбуки на різноманітні теми. Цікавою й змістовною була екскурсія навчальним закладом, яку проводила особисто директор Олена Рогальова, яка наголосила на давній історії гімназії, ознайомила з найвидатнішими випускниками, запросила відвідати музейний куточок Георгія Вороного.

Програма семінару, попри свою насиченість, нікого не залишила байдужим, про що свідчили побажання, які залишили гості на квітці бажань.

Тож дякуємо творчому педагогічному колективу за роботу та бажаємо їм подальших творчих злетів!