Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Настановна очна сесія підвищення кваліфікації педагогічних працівників для учителів з початкової освіти, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році

Posted 20 2 18

Сьогодні, 20 лютого 2018 року, на базі Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу імені І.Франка розпочалась настановна очна сесія підвищення кваліфікації педагогічних працівників для учителів з початкової освіти, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році.

Навчання для вчителів з початкової освіти м. Прилук, Варвинського, Ічнянського, Прилуцького, Срібнянського, Талалаївського районів та Парафіївської ОТГ проводять вчителі-тренери ЗЗСО міста Прилук, які пройшли відповідну підготовку. Це учителі з початкової освіти Лісовець Олена В’ячеславівна (Прилуцька гімназії № 1 ім. Георгія Вороного), Сиромятнікова Юлія Олександрівна (Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 9), які є в складі 50 тренерів з усіх областей України, що мають сертифікат тренера Нової української школи та пройшли підготовку тренерів для учителів НУШ (Нової української школи), організовану ГС «Освіторія» на базі Новопечерської школи міста Києва за сприяння Міністерства освіти і науки України та фонду «Відродження»; педагоги Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Бондаренко Олена Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, та Бойко Ольга Миколаївна, вчитель з початкової освіти, які пройшли навчальний тренінг із підготовки тренерів для підвищення кваліфікації вчителів, що навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 н.р. при ЧОІППО імені К.Д.Ушинського.

Тренери НУШ навчали вчителів початкової освіти азам Нової Української школи, розглядали ряд питань, які допоможуть їм реалізувати Державний стандарт початкової загальної освіти та Типову освітню програму, знайомили з особливостями організації освітнього середовища, на конкретних прикладах розглядали застосування інтегрованого підходу до навчання, методику компетентнісного навчання. Всі конкурсанти зрозуміли, що потрібні зміни. Замало лише формування знаннєвого компоненту. Потрібний діяльнісний підхід для застосування знань на практиці. Групові форми роботи – це світова практика.

Вчителі південно-східного регіону Чернігівської області вчилися і випробували все нове на собі: і ранкові кола, і щоденники вражень, аформи роботи запропоновані тренерами були настільки цікаві, що всі активно працювали.Продовження такої форми організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників буде у березні та червні 2018 року.

Анонси подій

Лист МОН України від 31.01.2018 № 1/9-66

Календар закінчення

2017-2018 навчального року 

Подія

Дата

Реєстрація для проходження ДПА у формі ЗНО

До 19 березня

Пробне ЗНО

24, 31 березня

ДПА для здобувачів початкової освіти

14-18 травня

ДПА (у формі ЗНО) з математики для здобувачів повної загальної середньої освіти

22 травня

ДПА (у формі ЗНО) з української мови і літератури для здобувачів повної загальної середньої освіти

24 травня

Свято «Останнього дзвоника»

25 травня

ДПА для здобувачів базової середньої освіти

29 травня –

8 червня

ДПА (у формі ЗНО) з англійської мови для здобувачів повної загальної середньої освіти

1 червня

ДПА (у формі ЗНО) з біології для здобувачів повної загальної середньої освіти;

4 червня

ДПА (у формі ЗНО) з історії України для здобувачів повної загальної середньої освіти

6 червня

ДПА (у формі ЗНО) з географії для здобувачів повної загальної середньої освіти

8 червня

 ДПА (у формі ЗНО) з фізики для здобувачів повної загальної середньої освіти

11 червня

Вручення здобувачам базової середньої освіти документів про базову середню освіту

Не пізніше

12 червня

 ДПА (у формі ЗНО) з хімії для здобувачів повної загальної середньої освіти

13 червня

Міське свято випускників

23 червня