Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Нарада директорів

Posted 24 1 18

23 січня 2018 року в управлінні освіти Прилуцької міської ради відбулася чергова нарада керівників закладів освіти за участі начальника Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Конопацького М.А., в ході якої розглянуті такі питання:

  1. Про нагородження педагогічних працівників.
  2. Про фінансово-господарську діяльність у 2017 році та завдання на 2018 рік.
  3. Про запровадження пілотного проекту «Нова українська школа».
  4. Про виконання приписів ДСНС.
  5. Різне:
  • Про реалізацію положень Закону України «Про освіту» в закладах освіти області.
  • Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста.
  • Про підсумки наради керівників місцевих органів управління освітою за участі заступника Міністра освіти і науки України Хобзея П.К.

Начальник управління освіти міської ради Вовк С.М. та голова МК Профспілки працівників освіти і науки Заголій Т.С. нагородили педагогів, які стали переможцями І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», міського огляду-конкурсу куточків патріотичного виховання в ДНЗ міста, міського етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в ДНЗ Чернігівської області, підготували переможців ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Конопацький М.А. ознайомив присутніх з основними положеннями реалізації Закону України «Про освіту» в закладах освіти області.