Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Майбутнє дитини – майбутнє України»

Posted 4 6 19

Фахівці Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості долучилися до тижневої акції під гаслом «Майбутнє дитини – майбутнє України» та провели профорієнтаційні заходи для дітей шкільного віку, зокрема із сімей, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Так, 29 травня 2019 року в приміщенні Прилуцької центральної районної бібліотеки для дітей середнього шкільного віку гімназії №1 та 03 червня 2019 року для дітей молодшого шкільного віку спеціалізованої школи №6 у приміщенні Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім.П.Білецького-Носенка Ірина Микитченко провела профорієнтаційні інтерактивні заходи в пізнавально-ігровій формі. Під час профорієнтаційних ігор, загадок, конкурсів, перегляду відеороликів діти ознайомилися з різноманітним світом професій, які є актуальними сьогодні та будуть затребувані у майбутньому. А також фахівці центру зайнятості 1 червня долучилися до заходів, організованих Центром творчості дітей та юнацтва з нагоди Дня захисту дітей.


 Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 01.04.2020 № 96 "Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території м.Прилуки під час карантину з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"


 Надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради в умовах карантину


 Міністерством освіти і науки надані роз'яснення щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Відповідний лист відомства адресований педагогічним працівникам і керівникам закладів освіти, органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям.

Роз'яснення охоплюють питання безоплатності здобуття середньої освіти, питання переведення педагогічних працівників, яким виплачується пенсія за віком, з безстрокових трудових договорів на строкові, питання укладення контрактів з директорами шкіл, мережі закладів загальної середньої освіти, академічної доброчесності тощо.

Повний зміст листа МОН № 1/9-201 від 08 квітня 2020 року в рубриці "Нормативна база".