Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Герої не вмирають…

Posted 13 4 18

Ми – люди миру, зранені війною,
Заповідаєм покликом святим:
Шануймо тих, хто не вернувся з бою!
Уклін доземний воїнам живим!
 І.Драч

Про втрати завжди важко і боляче говорити, але коли з життя йдуть молоді люди , то говорити важко й болісно удвічі. 13 квітня 2018 року на будівлі Прилуцької гімназії №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна відкрито меморіальну дошку на честь загиблого воїна АТО Маслова Віктора Олеговича . Цей пам’ятний знак знов і знов буде нагадувати нам про війну, про загибель людей, про материнське та людське горе.

Олег Вікторович був призваний на військову службу Прилуцьким об’єднаним військовим комісаріатом у листопаді 2016 року. Служив за контрактом у 25-й десантно -штурмовій бригаді гранатометником – розвідником.

28 листопада 2017 року військовослужбовець, старший солдат Маслов Віктор Олегович біля 16-ї години загину в Донецькій області від кулі снайпера , виконуючи військовий обов'язок.

На урочистому мітингу були присутні рідні, друзі, військові побратими Віктора Олеговича, представники органів міського самоврядування.

Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв. Віктор Маслов щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів та педагогів гімназії, нагадуватиме кожному з нас, що наші захисники поклали своє життя на вівтар миру та спокою в квітучій Україні.