Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Герої не вмирають…

Posted 13 4 18

Ми – люди миру, зранені війною,
Заповідаєм покликом святим:
Шануймо тих, хто не вернувся з бою!
Уклін доземний воїнам живим!
 І.Драч

Про втрати завжди важко і боляче говорити, але коли з життя йдуть молоді люди , то говорити важко й болісно удвічі. 13 квітня 2018 року на будівлі Прилуцької гімназії №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна відкрито меморіальну дошку на честь загиблого воїна АТО Маслова Віктора Олеговича . Цей пам’ятний знак знов і знов буде нагадувати нам про війну, про загибель людей, про материнське та людське горе.

Олег Вікторович був призваний на військову службу Прилуцьким об’єднаним військовим комісаріатом у листопаді 2016 року. Служив за контрактом у 25-й десантно -штурмовій бригаді гранатометником – розвідником.

28 листопада 2017 року військовослужбовець, старший солдат Маслов Віктор Олегович біля 16-ї години загину в Донецькій області від кулі снайпера , виконуючи військовий обов'язок.

На урочистому мітингу були присутні рідні, друзі, військові побратими Віктора Олеговича, представники органів міського самоврядування.

Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв. Віктор Маслов щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів та педагогів гімназії, нагадуватиме кожному з нас, що наші захисники поклали своє життя на вівтар миру та спокою в квітучій Україні.

Анонси подій 

До уваги педагогічних працівників закладів освіти м. Прилуки!

27 серпня 2018 року на базі гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна відбудуться секційні засідання міських методичних об'єднань педагогічних працівників (за окремим графіком).

29-30 серпня 2018 року відбудеться серпневий освітянський Форум педагогічних працівників м. Прилуки «Нова українська школа: практична реалізація Концепції», в рамках якого будуть проведені такі заходи:

29 серпня 2018 року о 9.00 годині на базі Центру творчості дітей та юнацтва – навчально-методична конференція для вчителів початкової освіти, учителів іноземної мови, які викладають у початковій школі, заступників директорів з навчально-виховної роботи, які координують роботу початкової ланки, практичних психологів закладів загальної середньої освіти, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

30 серпня 2018 року о 9.00 годині на базі Центру творчості дітей та юнацтва – розширене засідання колегії управління освіти за участю директорів закладів освіти, їхніх заступників, керівників ММО, голів профспілкових комітетів закладів освіти.

Запрошуємо педагогічних працівників стати активними учасниками даних заходів!