Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

EVENT КОНФЕРЕНЦІЯ

Posted 30 8 19

Освіта міста Прилуки завжди намагається іти в ногу з часом і черпає все нове та інноваційне. 28 серпня освітянська делегація м. Прилуки у складі 32 осіб взяла участь у «EVENT КОНФЕРЕНЦІЇ», яка відбулася на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва. Величезне захоплення викликав новий освітній простір НУШ, від меблів та тематичних жалюзі до сучасних STEM та STEAM лабораторій, навчальних конструкторів, електронних підручників, ігрових ресурсів. Були проведені креативні та надзвичайно цікаві майстер-класи «Сучасні цифрові рішення для закладів освіти», «Сучасні засоби STEM навчання», «LEGO-технології у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами», «Успішний старт проектів ГБ: технології LEGO конструювання в освіті»; вуличні майстер-класи «10 крутих речей з паперу», «Сокіл «Джура» – плекаємо патріотів разом!», «Творча майстерня «Свердлик». Освітяни міста ознайомились із роботою школи повного року навчання, впровадження ХЕЛПЕР-проекту, взяли участь у панельній дискусії з колегами м. Києва з теми «Шкільна освіта за кордоном. Що варто нам запозичити?». Не менш цікавою та захоплюючою була виставка нових освітніх трендів: мультимедійних засобів навчання та дидактичних матеріалів НУШ. Такий обмін досвідом серед однодумців запалив блиск в очах прилуцьких педагогів, які отримали безцінну корисну та цікаву інформацію щодо впровадження сучасних педагогічних технологій, що виокремлені в Концепції Нової української школи, для впровадження в своїх закладах освіти.

Дякуємо Управлінню освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за запрошення та чекаємо їх в нашому місті!

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти 

 Анонси подій

 


 

 02 березня 2021 року о 14.00 відбудеться засідання колегії управління освіти
 Прилуцької міської ради.
Місце проведення - актова зала
 Прилуцького закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №6 (ліцей №6).


Лист Міністерства освіти і науки України від 25 листопада 2020 року № 1/9-654 «Щодо конференції «Synergy. IT Business & IT Education»


Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області


Презентація посібника «Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи» 


Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 01.04.2020 № 96 "Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території м.Прилуки під час карантину з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"


 Надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради в умовах карантину


 

  

Відеоролики щодо формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти

https://sf.1gb.ua/f/92bf62aef7

https://sf.1gb.ua/f/61171d8efd

https://sf.1gb.ua/f/3a2622561a

https://sf.1gb.ua/f/6100464b54

https://sf.1gb.ua/f/eba51cd334

Рекомендації та правила поведінки учнів в освітніх закладах під час карантину розроблені МОЗ України